• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RNDExit games
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Ahoj, chtěla bych tady varovat před outdoorovou únikovkou Tour de Wine od Get Out Fun - je úplně debilní, zmatená, nedomyšlená, příběh idiotskej... Místo slibovanejch čtyř podniků projdete jenom tři, ale dva z nich jsou moc pěkný, to zas jo.
    Naprostá ztráta peněz, zcela nedoporučuju.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ZOLTAN: Super, pošlu ti kontakt!
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CELLINDRA: jo. Delam. Co pro to mam udelat?
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Neznáte někoho - nebo nejste to zrovna vy - kdo dělá netuctový site-specific únikovky s historickým námětem? Chtěli by to na Vyšehradě.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CELLINDRA: rado se :) kdyz vim, tak rad reknu :)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ZOLTAN: Díky moc! To je hodně užitečný!
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CELLINDRA:
    PIPLA:
    Delal jsem jim alfa test. Cela ta taskarice je postavena na dost zhovadile technologii. Mas mobil na ruce a pipas kody, ktere jsou rozfrcane vsude po prostoru a mistnostech. RFIDcka (proste takove desticky, ke kterym prilozis mobil a on si to nacte). Technologicky to ma spoustu nedostatku, na ktere jsem poukazal. nenactou se vzdycky, musis mit mobil az u nich, takze to ,ze mas ten mobil na zepesti dost ztezuje situaci. Nedejboze, kdyz se houpes nekde na lane nebo ti neco utika pod nohama... Proste to nenactes ani za kok... Jsou jine, lepsi technologie, ktere by to vzaly vpoho. Poukazal jsem na to hodne obsirne.

    Finis te hry je priserny/potupny (nechci spoilovat, ale klidne muzu, kdyz mi reknete, ze jako jo), na coz jsem poukazal. Ctvrtina tech mistnosti byla na predelani, na coz jsem poukazal. Nezmenilo se nic. Za mne jit, pokud nemate zadna ocekavani a mate to idealne zadarmo v ramci firmy treba. Trosku vas to protahne, treba si zablbnete, ale celkove je to hodne meeeeeeeh.

    Prison Island vedle toho o par kilaku je jina pisnicka, tam je napresdrzku jen to, ze nemaji satny a clovek se musi prevlikat u nich v zasedacce. Ten bych doporucil spis. Celkove ten koncept je lepsi, nerikam vynikajici. Jen zej ako tam jsem tech penez ani moc nelitoval.

    A nebo si zajet na proverenou klasiku, ktera je sice old school, ale za to funguje, TEP Factor.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    CELLINDRA: jj taky mi to došlo do mejlu.... tak schválně. Jaký to je?
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Ahoj, není to úplně únikovka, ale máte někdo zkušenost s tímhle? Stojí to za ty prachy?
    Užijte si zábavnou akční týmovou hru v Praze | FUTURENTO
    https://futurento.cz/
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    MAKROUSEK: tak to jako uplne nevim :) Poltergeist je nejlehci. Pracovna je o poznani tezsi ;) jako neni to old school reseni nejakych hc sifer, ale porad se u toho zapotis…
    CELLINDRA: jasny, viz vyse :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CELLINDRA: Chamber nema tezsi hry, chteli jste na voucher :-). Zkuste u Questerlandu unikovy box, to je teda pekelne tezky, ale hratelny.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    MAKROUSEK: ZOLTAN: Díky za doporučení! Byli jsme na Domě duchů 2 a teda atmosféra perfektní. Puzzly byly ale lehounký, příště zkusíme něco těžšího. :)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Nebo to úplně exit game, ale včera jsme absolvovali tuhle venkovní hru:
    Stínadelská tajemství
    https://www.skautskanadace.cz/aktuality/stinadelska-tajemstvi-168n
    Obsahuje to hezký příběhy ze Stínadel a projdete si opravdu krásný zákoutí (místa, kde jsem v životě nebyla!), ale jako hra je to docela blbě vymyšlený. Stanoviště na sebe nenavazujou příběhem, naopak příběh skáče tam a zpátky, jedno je úplně blbě nakreslený do mapy - a "správný" odpovědi na otázky (typu "jakou barvu má orel na domovním znamení") jsou v několika případech silně diskutabilní a ve třech případech zcela nesprávný.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    PIPLA: Byli jsme na Star Wars a moc fajn! Docela lehký, ale hezky vymyšlený úkoly i kulisy.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PIPLA: Jo, jsou docela v pohode.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Tyjo, včera na mne vyskočily únikovky od https://endorfin.cz/unikove-hry/
    Máte někdo s tím zkušenost?

    Třeba ta Márnice vypadá hustě - hra pro jednoho....
    Ale klidně bych zkusila i ty další...

    Dyžtak asi budu pokusnej králík.

    Podle tripadvisoru by to mělo být super.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CELLINDRA: Pracovna je asi nejtezsi. Jakoze Opus Magnum. Dum duchu jednicka taky dovede trosku poskolit. Na atmosferu Dum Duchu 2
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CELLINDRA: Dum duchu 2
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Ahoj, máme poukaz na Chamber a chtěli bychom (ve čtyřech) nějakou těžší hru. Kterou doporučíte?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    ZOLTAN: Nautilus byl roztomilej, fakt hezkej, pohodovej... bavilo :-)

    A nemáte někdo zkušenost s tímto? https://kurzy.divers.cz/product/unikovka-z-jamy-poklad-na-stribrne-melcine/

    Je to dobrý? Díky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam