• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    "Můžu tě pozvat na kafe?"... "Dozajista, ale udělal jsi ve slově VÍNO hned čtyři hrubé chyby". Seznamka pro milovníky všemožných druhů alkoholu, kteří občas chtějí pít i s někým novým. Protože alkohol v malém množství neuškodí v jakýchkoliv dávkách!
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: jj, Sbohem je na rumy super, jen mě tam irituje ten interiér, přitom by se to dalo tak vystylovat :)
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    rum rum rum (takže sbohem rozume, jak tu bylo řečeno)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Zase ocet v lahvi? :p
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    za vinaře bych se prosím pěkně přihlásila hlavně já ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jedině WHISKY! :D (no a když není, tak rum :D)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže slivovicu a hruškovicu?
    SVORO
    SVORO --- ---
    PETRPEDROS: Víno mám taky málo :/
    SVORO
    SVORO --- ---
    Koukám, že tu jsou spíš pivaři :/
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    CARLOZ: už se vidím, jak se po pěti pivech a deseti panácích s někým úplně cizím vsázím, že "to vylezu" (ač jsem to v životě nedělal)... naposled opilý "určitě vylezu tady ten zledovatělý kopec", výsledek byly kompletně rozdrcené nosní kůstky a těžký otřes mozku D:
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    když jsme u toho žižkaperku tak za mě Boulder Bar - dobrej Kozlík i něaký ty klasický pochutiny a mimoto si můžete zalézt na stěně v prostorách baru.
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    to já zas nedám dopustit na bernard pub na žižkově teda..
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    Tak ja po velice dobrych zkusenostech doporucuju Cernyho kocoura... Skvela Plzen a fakt super varej. Konec koncu, jsou to lidi, ktery se vyskytujou i tady na Nyxu. Stranky asi zatim nemaji, tak jen pres FB.

    https://www.facebook.com/pages/Černej-kocour/1563445090559079?ref=ts&fref=ts
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    a co třeba takovej Belzepub?:)
    TSOH
    TSOH --- ---
    velice přijemny prostor je tento: http://www.cafefrida.cz/#!gallery/cff9 Karlínské nám. točej Únětice (rychla, přijemna obsluha). alova .kafe. v nazvu se nelekat ...
    ROBI
    ROBI --- ---
    NASUT: myslim hiddeen naproti zbořenýmu vyšehradskýmu nádraží
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Ja se treba rada podivam do novych podniku, samozrejme dobry pivo je zaklad, hermelin k tomu bonus :)
    NASUT
    NASUT --- ---
    ROBI: Mluvíme o stejnym Hiddenu? :D Točený svijany, fotbálky tornado, pinbal, z bedýnek většinou DnB nebo HC punk...
    ROBI
    ROBI --- ---
    hidden fajnšmekr? ty vole nuda a plzeň v lavhi? omlouvám se majiteli, ale k upgradu tíhnu víc. sorry vracim se z herby, když to byl kdysi mečoun naproti luciferu, to bylo předpeklí :)
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: jestli voni tam náhodou zrovna nepřivezli pivo
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Pivnice u Fandy, no jasně, vždycky když jsem šel okolo, tak to působilo úplně magneticky :D A to se pajzlům spíš vyhýbám :D
    NASUT
    NASUT --- ---
    Jo, kolem toho jsem se taky dost najezdil, ale nikdy nebyla příležitost tam opravdu zajít... Pokaždý když jedu kolem si řikám, že to někdy musi prubnout :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam