• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    "Můžu tě pozvat na kafe?"... "Dozajista, ale udělal jsi ve slově VÍNO hned čtyři hrubé chyby". Seznamka pro milovníky všemožných druhů alkoholu, kteří občas chtějí pít i s někým novým. Protože alkohol v malém množství neuškodí v jakýchkoliv dávkách!
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESY: a tak Smíchov ve svém medailonku taky psala :)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    ESY: To leda! :-)

    ESY
    ESY --- ---
    MANDALA: nekdo z p 5 - p20 vyjma p10 :D
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Nejak nechapu ty minusy, kdo ma potrebu v alkoseznamce negovat pozvani na drink...
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Dnes nejaka na drink..? ,)
    P1,2,3,4 i 10.. kdyztak posta.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Sakra... Odhalil jsi me
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    1MALALISTICKA: No jo, tys si zase chtěla vymrkat drink zdarma. Hele a není to spíš takové to mhouření očí jakože "to co vidím je člověk, nebo sloup?"
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Bryle? Pres bryle to mrkani po barmanech neni ono;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    1MALALISTICKA: Nj, nakonec jsem byl úplně jinde a v Hemingway se stavil jen na Hendrickse a pak pokračoval dál, takže jsme se nejspíš minuli. A nebo že tys si nechala zase doma brýle?
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Hoho, ja tam do ted byla s kamaradkou a az ted koukam, ze sem mela hledat nyxaky... No nic, tak priste...
    TSOH
    TSOH --- ---
    TSOH: tak mala změna... posun srazu o tyden na 29.10.
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    TSOH: Beru :-) a pisu si do diare, snad se nas tam sejde vic :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MANDALA: nadhodme tedy do eteru čtvrtek 22.10 (za tyden) ? a kdo se chce přidat tak at razi take ? cca kol sedme trebas ?
    ,,žízeň je veliká, život mi utíká, nechte mě příjemně snít...,, :)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    TSOH: To nevypada zle! Za me jsem rozhodne pro :-)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    V pátek jdu, centrum, nejspíš Hemingway a pak dál, tak když budete někdo poblíž :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MANDALA: minule jsem na doporučení zavítal sem http://poctivejvycep.webnode.cz/ Slavkovské pivo stále na čepu... obsluha a prostředí fajn... nevim jak pro koho lokace, ale pokud ok tak můžeme zkusit domluvit třeba nějaky sraz u dobrého pivka zde... stolky tam jsou docela velké tak se určitě ještě pár žíznivců přidá... :)
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    TSOH: Mozna by ses divil :-) ale odezva celkem velka a vcera uz i pivo probehlo:-) Ovsem dalsimu setkani se nebranim :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MANDALA: tady moc žíznivců nenajdeš... při posledním domlouvání jsme se sešli dokonce dva ... :)
    zkus dát datum a místo a pak se určitě někdo přifaří...
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Trochu to tady stagnuje...nekdo nekam na dobry pivko? Praha, pripadne posta :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    SIEMENZ: podle lístku vypada, že jsi za ,dámu, zaplatil... nabidky se jen pohrnou.. :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    SABATHSASULE: podoli by slo :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SIEMENZ: říkal někdo Podolí? Podolí beru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam