• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, nemohl by mi nekdo poradit. Nevyznam se v alkoholu a rad bych daroval lahev neceho lepsiho jako vyjadreni vdeku. Asi nejaka whisky, nejak znam Jack Daniels, ale nevim, jestli to neni "levna samoskova" varianta. Rad bych se vesel do 1000 Kc za lahev, idealne max. 600 Kc. Diky.
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Vyšehrad.. Hospůdka na Hradbách.. Nebuďte poserove a pojďte popit
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V neděli bude hezky a někdy odpoledne bych zašel do https://www.absintherie.cz/cs/napojovy-listek , jestli se bude chtít někdo přidat v https://www.absintherie.cz/cs/absintherie-franz :)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    kdykoliv kolem letne ehm...
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Olomouc v Letňáku nebo na neprozkoumaném místě. Nejlépe bílé víno. Středa v 21:00. BUDU ČEKAT.
    DRUID
    DRUID --- ---
    Nějaká slečna dneska večer někam na výlet či jinou zábavu já 40 178/86 nezadaný,sem z Dobříše ale auto mám a čas zhruba do 8 ráno tak pokud chceš vyrazit tak napiš to samé budu mít čas v sobotu asi od 3 odpoledne do neděle 12,00 tak napiš nekoušu

    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    opusteny kocour hleda nekoho kdo by ho mel rad a bral takoveho jaky je. znacka bourbon i neco ostrejsiho, pokud mozno dejvice
    SM3
    SM3 --- ---
    Od úterý cca 14h do středy cca 17h budu ve Wurzburgu, tak pokud by se někdo nudil, tak pivo, jídlo, projít město ;)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    SM3: já tam budu jen příští tejden, podepsat výpověď :D
    SM3
    SM3 --- ---
    KOZINA: Nebudu, tohle je cca jednou za měsíc, vždy někam vypadnout na pár dní a tam čumět, Basel nejspíš opět až za rok. Ted by měl následovat Mnichov, Salzburg, Helsinky, Londýn, ...
    Ale může mi vyskočit kšeftík, který mě zavane kamkoli a třeba tam zrovna budu taky čumět, klidně do Baselu, bych se případně ozval ;)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    SM3: zrovna když jsem mimo. Nebudeš příští týden?
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste se nekdo nudil v Baselu, tak muzeme na sklenicku, cumim tu ted do pondeli a pak jeste z patku 15. na sobotu, to mam i volne misto do Prahy.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    LOTHBROK: taky zkusim.dik...
    LOTHBROK
    LOTHBROK --- ---
    CABOWITZ: http://www.hidden.cz/ tam meli, ale byl jsem tam naposled tak pred peti lety
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    VIXLE:
    TOREIP: zupa, dik za tip :)
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    VIXLE: Je tam no, hned vedle schodu nalevo. A taky dve arcadovky - Mario Brothers a Street Fighter)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    CABOWITZ: ve woodoo na zizkove jeden bejval, pokud se nepletu
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    QUIXDE: no jo no, mozna tomu dam sanci a vypada to, ze tam maji i star trek flipper... :) tak kdyby si chtel nekdo zajit pri pivku "zapinkat" tak dejte vedet :)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    CABOWITZ: Joystick mi ani neprijde nejak moc jako herna, typicka herna. Pivo a bar tam je :D A stoly taky.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    CABOWITZ: Aaha, takovej si ted nevybavim. Resp. Dost ale tak patnáct let zpatky a co vím, tak je spis vetsinou likvidovali:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam