• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Já doporučuji:

    The Tavern
    Belzepub
    Palanda
    Burgr Letná, takové konzumní bistro, ale fajn ceny a nebývá mi z toho zle (suroviny docela ok).
    Black Dog Beroun byl super, když byli ještě bistro, teď to utrpělo, ale dá se to, hlavně problémy se tam dostat bez rezervace, kor o víkendu.
    U Malého Glena

    Dish taky jde, nelíbí se mi ceny nápojů, burgry ale vcelku ok, ale oblíbenci viz výše.

    Nedoporučuji:

    Yes burger, sice je fajn, že to jede do hodně hodin, ale suroviny a provedení mne neba, je to konzumní záležitost a bylo mi z toho opakovaně zle
    Bejzment, hodně vrtkavá kvalita, občas obsluha neumí počítat, zatím z každé návštěvy dojem že mě někdo ojebal (ať už na kvalitě tak při placení)
    Ozzy Burger - hrozný *****

    Jinak preferuji celkový dojem, houska, maso, suroviny a především schopnost to natlačit do pusy, což třeba v Black Dogu nereál (poslední zkušenost z restaurace).
    BABBA
    BABBA --- ---
    SIMSALABIM: ja tam byl asi pred deseti lety, takze vim jak to tam vypada (jestli se neco nezmenilo). ok zajdu tam nekdy na burger ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    BABBA: ...takze hrube nedopatreni ;)

    ...pokud nejsi z cukru a nevadi ti punkovejsi prostredi, mas sanci objevit svaty gral..., jen musim upozornit, ze burgry jsou zde navykove s prvnim soustem!
    BABBA
    BABBA --- ---
    SIMSALABIM: stranka funguje od vcerejska, ja tam osobne nebyl, takze pridavam ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    BABBA: nenasel sem na nastence Belzepub, pro me osobne nejlepsi masove i vege/vegan burgry... Je to nejaky zamer, nebo jen hrube nedopatreni?
    ;)
    BABBA
    BABBA --- ---
    Na nástěnku jsem dal i doporučení/nedoporučení na vege burgery.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    Za mě je super Bejzment na Andělu...Palandu jdu otestovat zítra :-)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Fair Food Ujezd ma prima burgery, prijemnou obsluhu, nadherny ceny a fajn pivo. Jsou tam asi tri stoly, takze bud takeaway nebo snist a jit, na vysedavani to moc neni. ale super misto.
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    MASOO: Shodou okolnosti jsem si v patek cestou z jedne oslavy v podrousenem stavu kupoval burger v Yes bugeru. Protoze nas tam na svoji nocni svacinku cekalo asi 8, vzal jsem prvni burger ktery vykoukl z okenka a nikdo se k nemu nehlasil v domeni ze je muj a nasedl do taxika. Po projezdu domu me nemile prekvapilo, ze mam misto meho hoveziho burgeru v tasce nejaky vege burger... Uprimne, pro lidi, kteri se na maso v bugeru netesi by mohl byt fakt dobry.. ja byl ovsem zklamany z toho prekvapeni, takze jsem si ho moc nevychutnal..
    btw. Pokud se v patek u Yesu stala nekomu podobna lec opacna prihoda, omlouvam se za zamenu.. :)
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    nejaky uzeny tofu,arasidy,spenat,houby...hmm neco by to chtelo no.)
    MASOO
    MASOO --- ---
    BEZESPORU: to by chtelo;)
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    QYDO: sjupér )
    MASOO: u vegeburgerů by to chtělo rozšířit nabídku , jen to vymyslet ) jinak jsem zagooglil ...a vubec nevim ze v radost FX se vari :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    jeste by me zajimalo, kde maj dobry VEGE burgry, krom Tortugy a Belze?
    QYDO
    QYDO --- ---
    BEZESPORU: no nesmim kazdopadne zapomenout na tortugu
    treba ted, kdyz jsem tam mel v patek tortuga burger, tak jsem si moc pochutnal, sleduju tam rozhodne vzestupny tendence co se tyka kvality burgeru ;)
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    jojo s burherama se rotzrhl pytel...
    QYDO
    QYDO --- ---
    skoda v tom tavern tech hranolku... domaci by jim sluseli vic
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Za mě nejlepší burgrárny jsou BlackDog v Berouně, v Praze pak Dish a The Tavern.
    Sem tam objednám do práce na oběd i z BlackBerry Café, ale nikdy jsem tam nebyla osobně, burgery ale každopádně obstojný.
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    vřele doporučuju burgrárny v Praze a okolí:
    1) Yes burger v Seifertově ulici na Žižkově - http://yesburger.cz/# - vlastní to Amíci, ceny nejsou předražené, mají často v nabídce i coca coly, fanty apod s příchutěmi, které se u nás neprodávají (dovážené), pivo Duff nebo nalijí Colu do půl litru za luxusních 25 Kč! Domácí hranolky a tatarka. Prostředí je tam trochu stísněné, je to spíš takový fast food, ale s příjemnou atmoškou, otevřeno nonstop + dělají dovážku

    2) Black Dog Bar & grill v Berouně - http://www.blackdogs.cz/ zaručeně nejvíc top. Byla jsem tam už dvakrát a pokaždé výborné jídlo, speciality v podobě velkého výběru omáček a příloh, naprosto úžasná obsluha (pokaždé velice všímavá, ochotná a rychlá), je nutné si zařídit rezervaci, většinou je plno.

    3) The Tavern - http://www.thetavern.cz/ - už je to dlouho, co jsem tam byla (naposled, když to bylo relativně nově otevřené a ne ve všech dnech v týdnu), ale pamatuji si, že měli úžasné omáčky v Burgrech a domácí hranolky a tatarku. Burger s hranolkama podávali v takové té síťované misce, co se používá na pečivo, což mi přišlo celkem divný, ale jak píšu, dlouho jsem tam nebyla, třeba je vše už jinak.

    4) Fraktál u Letenského náměstí - nic spešl, ale taky moc dobrý burger dělají

    5) Peter´s Burger v Karlíně - ochutnávala jsem tam a na burger festu a taky skvělý!

    Brou chuť!
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Domyno Burger Bar - bokem jsem k němu měla ještě jalapeňo papričky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam