• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    já se s tím dishem prostě nemohu smířit, ani s bejzmentem, to prostě není správná volba ať si říká kdo chce co chce... :D
    BABBA
    BABBA --- ---
    Velký test pražských burgráren – kam zajít na ten nejlepší burger? | REFRESHER.cz
    http://refresher.cz/25747-Velky-test-prazskych-burgraren-kam-zajit-na-ten-nejlepsi-burger
    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    Na burger do Palandy | Menhouse.eu – Oficiální web časopisu MENHOUSE
    http://www.menhouse.eu/menhouse-clanek-1542-Gurman-Na-buerger-do-Palandy
    DYNK
    DYNK --- ---
    STEVIE: byl jsem tam par let zpet. Atmosfera prijemna, jidlo chutnalo, vic si nepamatuju. Tehdy teda burgery jeste nemeli.
    KAPACITATOR
    KAPACITATOR --- ---
    Hodně dobrý brurgery mají v Dish v Římský, ale je to tam mrňavý, nechají tě tam asi 2 hodiny a pak je nutný uvolnit místo dalším, ale burger za to stojí a když si k tomu dá člověk Maisel's Weisse, tak je to luxus. Na rychlej burger během dne je v pohodě Tom's Burger, ale je to takovej průměr a co je fakt best, tak je Black dog v Berouně. Nejlepší je vyrazit pěšky ze západního okraje Prahy a po pořádný procházce se nasytit. Kdo nedojde do Berouna, tak v Černošicích je Bolleta, je to ve stylu Fridays a umí taky výborný burgery.

    Nejhorší burger sem jedl v Dobřichovicích v pizzerii, kde nás ujistili, že burger je domácí, ale nezapřel svůj původ z mraženýho polotovaru.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    STEVIE: kamarádka si to strašně pochvalovala, že je to tam boží..taky to chci zkusit :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    neni to burgrárna, ale burgr vynikající!! ten BŮČEK BURGER. v polovině už jsem nemohl, ale byl tak dobrej, že jsem ho sežral :))

    RESTAURACE U BŮČKA
    http://www.restauraceubucka.cz/
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nekdo zkusenosti s restaurant Argument pod hradcacnskou? Stoji to za to za ty prachy? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pokud se někdo z vás vyskytne v Hradci Králové na Velkém náměstí, rozhodně stojí za prozkoumání

    Choosy - fresh choice :: Prodej sendvičů - Burgerová restaurace - Jídlo s sebou :: Hradec Králové
    http://www.choosy.hk/

    kromě BlueCheese jsem zkusil všechny burgery a až na to, že nedělaj vlastní hranolky a burgery jsou trochu více well done, než medium, dělaj nejlepší hamburgery v HK.
    BABBA
    BABBA --- ---
    Sem fakt nedoporucuju na Kladně chodit. Vubec nevim co stim masem dělaj!
    MustangBar
    http://www.mustangbar.cz/
    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    V novém čísle časopisu MENhouse vyšlo pár stránek o burgrech..a já na ně mám teď z těch fotek největší chuť..AAAAAAAAA :))





    BABBA
    BABBA --- ---
    Včera jsem byl v Bejzmentu a nějak mě to neoslovilo..
    BABBA
    BABBA --- ---
    KONZUM23: neco s tvych otazek je na nastence. ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    V Holešovicích je hlavně spousta restaurací s (více či méně) dobrými burgry:
    - Burger Letná (www.burgerletna.cz) - koncipované jako fastfood, ale burgery mají výborné a každý týden nějakou specialitu
    - Stejkárna (www.stejkarna.cz) - každý den mají v rámci denního menu hovězí burger, býval lepší, ale pořád je to slušný standard
    - Bohemia Bagel - to už tu myslím padlo
    - Texas Steak House - to jsou domácí burgery, bohužel strašně pomalá obsluha, ale za ten chuťový orgasmus ta chvíle čekání stojí
    - Motoburger - tam jsem osobně nebyla, ale lidi si to chválí
    - Big Mike - na ten slyším rozporuplné reakce, ale taky nemám osobní zkušenost...
    a možná ještě další - v poměru k ostatním restauracím mi to zastoupení burgerů přijde dost vysoké (a hlavně tedy v poslední době stouplo:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PATRICIE_: Holešovice zněj rozumně, loni se na míráku nedalo hnout

    PATRICIE_: to je možný, mě se ekluje jenom ta forma - dobrý jídlo je pro mě svátek v puse a tohle mi vizualizuje představu propocenýho dvěstěkilovýho kamioňáka, co to žere na čas a utírá si u toho mastnej knír do rukávu....a ejhle i ta soutěž s požíráním na čas uncluded.
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    SIMSALABIM: dala si Hot Dog, neasi ;) A pak, jak to tak bývá, koštla :P
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    GUERILLA: maso melo ruzovej prouzek tak jak to mam rad, zkratka medium...jak pises, celkove byl kapku sladci, ale to by clovek vzhledem k ty kar. cibulce a bbq sosu mel cekat...me to zkazil ten syr, prevalcoval veskery ostatni chute...
    Tvl a Frantiska nema rada mlety a ty ji beres na burgra jo? Si strelec ;DD
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    SIMSALABIM: jak jsi ho mel propeceny? Ja fest, kamos zase malo, dost krvavy. Stejne jsem presvedcen o tom, ze je zbytecne namleto na jemno. Ale to jsou moje chute, mam rad, kdyz se jednotlive ingredience rozplyvaji a utvari vyvazeny celek, coz v mem burgeru chybelo, pocinaje prepalenou slaninou, zbytecne hutnym masem a konce preslazenou cibulkou - ano, je karamelizovana a bbq samo o sobe taky sladke, ale... Frantisce to maso vyhovovalo, ale je masar srdcem i chuti. A hlavne nema rada mlete :)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    GUERILLA: tak sem na tve "doporuceni" BBQ taky ochutnal a maso bylo dle meho nazoru v poradku, co me ale nemile prekvapilo (ovsem je to ciste ma chyba, ze sem si nevsim a nezmenil), byl bluecheese uvnitr...totalne zabil chut ostatnich ingredienci, myslim ze tyhle vyrazny syry do burgru proste nepatrej...kdybych si tam nechal dat cheddar, nemel bych co vytknout...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam