• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    KRUPAN: burger letná, kdybys jel ještě někdy kolem. V bagelu je to lepší. Ale v burger letná maj do dýl otevříno, a krom housky(obyč bílá) si tam nemůžu na nic stěžovat. A i s hranolkama se to v podstatě nedá skoro sníst...
    BABBA
    BABBA --- ---
    ERGIEN: ja se tam chystam za tyden
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    ERGIEN: Vypadá dobře, zkusím až budu mít cestu :)
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Otestovan Le Burger na Andelu. Burgery vyborny, ja si dala klasiku bacon burger a nechala si pridat syr. Pritel mel mexicana, ktery vypadal taky velice slibne. Vetsinou vsude do mexickych burgeru daji jen jalapenos, ale tady figurovalo i guacamole a fazole, coz mi prislo super. K burgerum davaji automaticky maly coleslaw. Za me maji + i za domaci limonadu a velice prijemnou a ochotnou obsluhu. :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    Burger z James Dean dávám 3 z 5ti. Neoslnil, ani neurazil.

    BABBA
    BABBA --- ---
    KONZUM23: presne jak rika KOC256. spalene nejsou, jen to tak vypada ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    tak záleží na housce... některé nejsou suché ani samy o sobě...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KONZUM23:
    to budou batatove tipuji... taky mi prisly v dishi takove pricmloudlejsi...

    Porce:
    No my na ostzravsku vetsinou preferujeme dle vety "cim vice tim lepe" a nemusi to byt dobre, hlavne ze to je teple...

    Ale ne vzdy to je takto nutne. Treba porce v dishi mi prisla taky mene ostravska, ale nakonec to nebylo na skodu :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    kavoniho žrádlo: Bohemian Bluegrass & BBQ, Praha 2015
    http://kavoni.blogspot.cz/2015/09/bohemian-bluegrass-bbq-praha-2015.html
    BABBA
    BABBA --- ---
    Vcera jsem navstivil a muzu doporucit!
    Meat & Greet burgerhouse Praha
    http://magburgerhouse.cz/




    BABBA
    BABBA --- ---
    Tak jaky nejlepsi burgery jste ochutnali na Burger festu?
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    GUERILLA: par burgru jsme tam snedli - u france jsem kupoval detem, prej to bylo moc dobry, zbyla na me akorat houska - celkem fer kousek peciva, zadna sladka rozpadajici se bulka z makra. kolega si tam daval jehneci a byl natolik nadsen, ze sel vecer na druhy kolo (musim podotknout, ze oba dva s kolegou varime nejen hambace). u raveon katedraly si davala burgra dcera a byla nadsena, ani housku mi nenechala. ja si daval nekde bokem vegeB - kus tofu v housce, neurazil ani nendachnul.
    METAK
    METAK --- ---
    GUERILLA: burgry byly good,vim ze mi chutnaly ale abych podal obsahlejsi recenzy to si netroufnu jelikoz mi vsechno splyva a moc si toho nepamatuju:DDDD
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    Peter's sem nadhodil ve spojeni s Karlinem, jako lepsi moznost nez Frida, ale osobne sem tam taky nevzletl do oblak, rozhodne nesplnil me ocekavani vzhledem k interieru, servisu a celkovemu dojmu z restaurace, urcite se jeste maji s kuchyni kam posouvat :)
    U me zatim zkratka vede Belzepub, ale urcite je to castecne i diky osobni simpatii k subkulture z ktere pochazi...cimz nechci nijak snizovat Rosti umeni, neznam jineho vegana, co se umi takhle mistrovsky pomazlit s masem a jejich cibulove chutney je bozska mana ;)

    A feedback na RAVE ON burger z Freezu by me hodne zajimal, vzhledem k tomu ze sem byl jejich strujcem ;)

    prosim nesetrete kritikou
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Peter's burger taky nezaujal, nabidka vypada honosne, ale je to pro mne zase jeden z rady podniku, ktere si hrajou na neco vic nez na co majii ve skutecnosti. Napad je fajn, ale musi to taky fungovat.

    Najdou se tu taci, kteri byli na Freezu a kostovali burgr/y, ktere se tam delaly? At uz Franz Jozef nebo ty u velke stage naproti Tiche kavarne? Prosim o recenzi/feedback.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Mam dost spatny zazitek z Peter's Burger - nezeptali se, jak moc propecene to ma byt, prinesli to temer syrove, kdyz jsem pozadala o dopeceni, prinesli mi zpatky jiny talir, bez omacky, bez hranolku... Tak nevim, jestli jsem dostala podobne navatou porci nekoho jineho, nebo to jen hodili na jiny talir a zapomneli. A celkove to nebylo nic moc...

    Ta hospoda je jinak strasne prijemna, jen to jidlo me nenadchlo.
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    SIMSALABIM: mozna se chteli vytahnout na tom festu nebo se to zlepsilo, ale kazdopadne tam byl videt komplet postup (na stanku se do kuchyne kouka lehce), jak ten burger delali, takze i ty burger patties (maso) pred tim nez je hazeli na grill a za me urcite dobry, i vysledek, byl pekne ruzovej, hodne masovej a jak rikas, houska jedna z nejlepsich vubec, ale test na miste asi bude nutnej
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    NUSIK: tak zrovna ve Fride me burger hodne zklamal, maso predelane a hodne ve stylu "karbanatek".. Ostatni napln naprosto prumer, jen houska to trochu zachranovala...a to sem cekal kapku "vip" kousek, kdyz za barem pracovala ma tehdejsi pritelkyne...je pravda ze je to rok zpet a od te doby sem ho tam uz radsi nikdy nedaval...podle me kdyz Karlin, tak to uz je lepsi skocit za roh do Peter's burger.
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    dalsi podnik do burger sbirky, predem rikam, ze jsem tam nebyl, ale jejich burgery jsme si davali na nejakym latino food festivalu, zkusili jsme chiapas i chipotle burger a oba byly dobry, tak si myslim, ze primo u nich by to taky mohlo byt fajn, sam vyzkousim, az budu nekdy v okoli
    http://www.cafefrida.cz
    BABBA
    BABBA --- ---
    SIMSALABIM: jj taky jsem tam nedavno ochutnal :) podle me lepsi jak v Rock N Rollu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam