• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLETunel Blanka a jiné "tunely"
    Diskuze o naším státem "zajímavě" realizovaných projektech.

    rozbalit záhlaví
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    SAMOUT: Jo, taky mam obcas pocit, ze si tam berou male deti, ktery mackaj vsechny ty barevny cudliky.

    Nebo nevi nekdo treba alespon o kamerach, co koukaji na vjezdy? Z toho uz bych si data vydoloval. Na informacnich tabulich bohuzel z nepochopitelnych duvodu informace o regulaci dopravy nejsou.
    http://www.dopravniinfo.cz/ ukazuje jen umisteni radaru
    http://dic.tsk-praha.cz/ ma jednu kameru v Patockove, ale je prilis daleko
    http://kamery.praha.eu/Situace.jsp pro jistotu nefunguje vubec
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KURVADRAT: Vzhledem k tomu, ze na dispecinku sedi banda magoru, tak ne. Obcas mam pocit, ze to zaviraji tak, ze se do tlacitka trefujou z par metru tenisakem, aby se v praci nenudili. Jinak smerem o Barrandova je to hlavne v odpoledni spicce uzavreno skoro kontinualne furt, obcas pustej par aut.
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    Omlouvam se jestli to tu nekde je, moc jsem nehledal, ale daji se nekde ziskat suktecne aktualni informace o tom, jestli je tunel Blanka uzavren? Jde mi o regulaci dopravy, ne o planovane uzavirky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PALEONTOLOG: web TSK ? dotaz na TSK?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PALEONTOLOG: magistratu dosly penize a ted uz se z nasbiranych materialu zpracovava seznam hrisniku k naslednemu pokutovani? :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: v pondělí, 11.2., cca 16:00
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PALEONTOLOG: kdy? rano byly nejaky nehody a uzavreny tunely v tomhle smeru, rikali v radiu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    pobavilo mě, jak od strakonický směrem na zlíchovský tunel u závory signalizace hlásila červený křížky a nikdo se jich nevšímal. zajímalo by mě, proč to svítilo? proč nikdo nezastavil?
    proč to svítilo nevím, ale nikdo nezastavil, protože nikde nebyl žádnej problém. jen já jsem to vzal vážně a jel jsem oklikou k radlické, kde se napojím do bláni. a do tunelu svištěli jedno za druhým, žádná kolona, prostě pohoda.
    těším se, až se něco fakt pokurví a všichni skr tyhle zbytečný varování do toho rovnou vjedou.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    E2E4: do kolektoru ze stejnyho titulu (bezpecnost) taky prestali vodit lidi... je to magicky zaklinadlo :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    E2E4: Nebude právě, Blanka byla ještě před RS.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISKVOR: jinak neco taky bude v registru smluv.. ale neumim tam hledat.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISKVOR: ted je tu peknej verejnej zajem.. jako srsly, kdyz to tam maj udelany takhle, co az jim tam chcipne, cojavim ovladani zavor nebo vetrani??
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    E2E4: Mám dojem, že už tohle někomu zamítli před pár lety z důvodu národní bezpečnosti :-/ Zkusím to dohledat.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISKVOR: jj, k cemu redundance, uz takhle to je dost drahy no ne?

    jinak myslim ze utajovany to nebude, takze zakon o svobode informaci FTW
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    E2E4: To by mě fakt zajímalo, co to bylo za výkřik techniky - měl jsem switche dost starý na to, aby si mohly koupit pivo ;) Navíc u "Bentleye mezi tunely" jsem tak nějak nečekal, že bude mít brzdy z vrakáče, když už Metrostav tuhle metaforu nastolil;) Redundance - nic, asi už se do těch 21 giga :D nevešla.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PISKVOR: u 3 roky staryho _switche_. :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: nech bejt, par propadu tam pri stavbe prece bylo.. ;-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    E2E4: Stářím. U tři roky starýho tunelu. Tak to bych asi skrz ten strahovskej neměl jezdit, mohl by na mě rovnou spadnout :D Nebo se ještě někdo snaží na poslední chvíli v sesli zahájit další výměnu kabelů za ještě pozlacenější ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DANYSEK: Nebo to nekdo hacknul.. ale spis mam taky pocit ze meli vsechno napichany do jednoho switche a ten chcipnul a nemeli ani nahradni ani konfiguraci.. nesly ani telefony, analyza poruchy “bylo to starim nebo cim”, manualni kontrola vsech kamer apod..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam