• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TEDOVSKYnejen vaše FOTKY VOUSŮ, pochlubte se.
    Máte svoje vousy? Fotíte vousáče na ulici? Líbí se vám nějaké vousy? Fotky z mobilů, foťáků, všechno sem!

    Používáte nějaké přípravky? Balzámy? Oleje? Etc?

    Jste pyšní na své vousy? Budete-li mít pocit, že vaše vousy  jsou dost cool a  zrovna váš beard by neměl  jen tak zapadnout mezi ostatní,
    připište k němu slovo „nominace“ ..

    Taková fotka bude zařazena na nástěnku a můžeme se pokusit udělat hlasování o nejlepší beard na nyxu.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Vousáči se sjeli do Paříže a vybrali svého šampióna – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/koktejl/508502-vousaci-se-sjeli-do-parize-a-vybrali-sveho-sampiona.html
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ESY: Jako třeba jeden můj soused je Polák a má skutečně úžasný polský knírek, ale následovat jej v téhle módě fakt nebudu... :-)
    ESY
    ESY --- ---
    NEVILL: ja mit jen polskej knirek tak vypadam desne pedo :D jeste s tema mojema aviatorkama co nosim :D no go :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Plnovousy odporují evropským hodnotám, tvrdí polský poslanec a horuje za knírek – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...-odporuji-evropskym-hodnotam-tvrdi-polsky-poslanec-a-horuje-za-knirek.html

    já teda do polského knírku nejdu, to bych si neměl jak schovat druhou bradu... :-)
    ESY
    ESY --- ---
    Dnesni momentaka, ale nakonec vlastne padne sem..
    Po navsteve doktora jsem dostal prdackej limec tak jsem si ho musel vyfotit :D na krku se to da snest, ale sere me jak me to dre o fousy :D

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Co mi teď přišel mail s novinkami z obchodu Gentleport, tak tam mají takový krásný slogan že "vousy jsou pekáčem buchet dnešní doby"... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SCOTH: To jo, knír máš parádní! O nějaký vosk na kníry jsem se ani nepokoušel, protože na to nemám dostatečně husté vousy...
    SCOTH
    SCOTH --- ---
    No, já ti moc nepomůžu, používám takřka výhradně jen vosky na kníry. Ale snažím se zařadit i jeden balzám, jen si nevzpomenu na značku. Je fakt, že brada mne pak svědí míň a manželka je spokojenější, že mi vousy voní a nesmrdí tabákem :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Dlouho tu nikdo nepsal, tak bych třeba zkusil navázat na téma na nástěnce ohledně používaných přípravků na vousy.

    Pokud jde o mýdlo, tak zkoušel jsem zatím jen dvě - Oak Bear Wash (tekuté mýdlo v hnědé plastové lahvi s pumpičkou), má docela příjemné aroma, ale po použití jsem měl vousy dost vysušené, takové suché houští co trčelo do všech stran. Teď už asi skoro čtvrt roku používám tuhé mýdlo od The Brighton Beard Company a s tím jsem velmi spokojený, je z něj velmi hustá pěna a moje vousy po použití vypadají výrazně lépe než když jsem používal Oak.

    Mýdlo na vousy od The Brighton Beard - 100 g
    https://www.gentleport.cz/...-vousy/670-mydlo-na-vousy-od-the-brighton-beard-100-g-642968363836.html

    Jinak pokud jde o balzámy a olejíčky tak mám docela rád obojí od Captain Fawcett s vůní Booze and Baccy (chlast i tabák se ke mně prostě hodí). A pak jsem zkoušel balzám i olej v různých vůních od Brighton Beard Company co mají na Gentleport.cz. Na oleji pokud jde o funkčnost asi těžko hledat nějaké rozdíly, spíš jde o to jak je aromatizován, ale pokud jde o balzám tak konzistence toho od Brighton Beard mi naprosto vyhovuje, velmi snadno se rozetře (asi bych měl dodat že nemá až tak silný tužící účinek) a ty vůně jsou poměrně svěží a příjemné, kombinace jako bazalka/limetka, mandarinka/cedr, bergamot/koriandr nebo černý pepř/grep...
    ESY
    ESY --- ---
    COUDAK: dokud tomu nedas tak 3 mseice tak nevis jaky vousy mas :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Blby je, že mám prostě řídké vousy a delší vypadají uboze. Čím delší, tím více je vidět ta ridkost.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    COUDAK: na takhle krátký tak možná ten olej že ty vousy trochu změknou a budou poddajnější, ale spíš bych to nechal tak aspoň o centimetr narůst, pak se s tím dá trochu něco dělat a docela dobře na to funguje balzám...a samozřejmě jak píše Esy - hřeben, kartáč, pravidelná péče a ono se to časem zlepší, ale je s tím docela práce... :-)
    ESY
    ESY --- ---
    COUDAK: na takhle kratky to moc nefunguje. Zkus nejakej bevnejsi balzam jedine no :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    ESY: no zkouším to už dva měsíce... Pravidelně,ale je to nenapravitelne... Mam sice krátké vousy cca centimetr a něco, ale i tak by mohly být uhlazenejsi:-D
    ESY
    ESY --- ---
    COUDAK: olej, kartac, balzam, hreben. tim jim domluvis urcite ale bude to pruda:D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Lidi, jak to děláte, že máte uhlazene vousy. Já ať dělám co dělám, vždycky to trčí na všechny strany, i nahoru :-D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Vous Oil - Tradiční český olej na vousy
    http://www.vousoil.cz/

    Tohle se mi objevilo v reklamách na Facebooku, zkoušel jste to už někdo?
    ESY
    ESY --- ---
    SCOTH: okej to vyapda uz docela konstatne, asi zkusim teda!
    SCOTH
    SCOTH --- ---
    Tak já opět udělám reklamu na Adamsny. Chodím už přes rok a dost naslouchají tomu, co člověk chce na obličeji mít. Na rozdíl od jiných, kteří vyslechli a pak mne oholili jak chtěli oni a ne já :-)

    Adams Barbershop
    http://veletrzni.adams-barbershop.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam