• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    Jak tohle dopadne?
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: to uz by si mel davno vedet, ze internetovy marketing miva obvykle raketovej nastup, ale jeste rychlejsi sesup.

    //a navic pri predstave, ze se musi navstevy na ambasade zouvat :P
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: tak ono začalo i pěkné počasí a lidi snad už tak často nesedí u PC. Nicméně je podivné, že po tak raketovém nástupu a takovému PR je najednou ticho po pěšině.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: klasika, internety. je spousta novych problemu, ktere se musi resit. sam vidis i na nyxech, jak se angazovani politruci prelevaji z jednoho auditka do druheho. navic se blizi prazdniny. ukrajinska krize omrzela, veci verejny jsou auditko tak dynamicky, ze kazdy rano minimalne 200+, xchaos sem nechodi a junipetrus s gorgem uz neprudi ani v boji za nzp.
    to znamena, ze jsme se dostali do stadia "pan vykadil ocekava statisice internetovych priznivcu"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tvl tady to umřelo. Do Liberlandu dorazily prázdniny :-(
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    O Liberlandu - David Karásek (blog.idnes.cz)
    http://karasek.blog.idnes.cz/c/463080/o-liberlandu.html
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MAWERICK: No, ne tak úplně. Ale podobně ano.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FIONOR: ty jo z tohohle serialu je mi lehce uzko po pravde :) trochu me desi ze to tak asi fakt funguje...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Shrnul bych to asi takto: O tempora o mores!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: oprava: prizemnejsim vecem
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA: ja se venuju prizejmnejsim vecem. jako treba praci pro lidi, kteri zijou v mem okoli.
    //z jineho auditka uz vis, ze sem v politice ;0)
    LALINA
    LALINA --- ---
    VYHULENY_UFO: ...a ty děláš podobný kokotiny a pořád jsi akorát hvězda nyxu, co? to není spravedlivé:)))
    COOLER
    COOLER --- ---
    tvl já bych chtěl mít vaší práci......
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA: pravda, nechal se zavrit nekde v chorvatsku :P
    LALINA
    LALINA --- ---
    FIONOR: :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    VYHULENY_UFO: přitlač - udělal ještě víc:))))))))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA: udelal si vejlet do zahranici a zapichnul vlajku do zeme. to dela kazdej horolezec.
    LALINA
    LALINA --- ---
    VYHULENY_UFO: ale on udělal trochu víc, nemyslíš?
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALESH: To víš, i stvůry potřebují, aby je občas měl někdo rád:)
    LALINA
    LALINA --- ---
    LALINA: zase ale abych si odporovala - to já rada:) - tak taky musím říct, že sleduju, že většina dnešních dětí je mnohem duchem přítomnější a mentálně bystřejší, než byla a je moje generace. Že celkem dost dětí jsou naopak velmi intelektuálně vyspělé a jaksi hotovější, konzistentnější osobnosti, než je moje generace.
    Takže mám naději, že nemusí bejt tak zle, jak to na první pohled vypadá, děcka pravděpodobně budou potřebovat k životu jiné skily, než dřív a proto ani změna, kterou pozorujeme, nemusí být nutně úplně tragická. Uvidíme.
    ALESH
    ALESH --- ---
    LALINA: ja ti vzdycky fandil. Koncne si nasla klub, kde te maji radi.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA: zviditelnit na internetech se umi kdekdo. staci hazet polena z mostu na auta, vytahnout kulickovou pistoli na presidenta a nebo bojovat na facebookach proti islamismu ci proti projizdejicimu konvoji americkych okupantu... ;0)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam