• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    Jak tohle dopadne?
    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: uvidíme, jak jsem psal už jsem vyměkl a je mi to šumák.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: zneužívání lidí...ale no tak :))) nebavíme se o miminech a tohle není povinné.

    mě přidjou jako zneužívání lidí jiné věci, jako třeba reklama, která se cpe všude a nemůžeš se tomu vyhnout, mediálí masáže, které hýbou celýma skupinama lidí, celou společnosti a někam ji manipulují. Nákup Liberlandských akcií mi nepřijde jako něco takového.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: Tak možná cítím nebezpečí víš, tak "biju" na poplach. Je to přirozená lidská reakce. KDyž čtu článek o kácení deštných lesů, tak jsem nasraný.
    Bohužel to na ten happening nevypadá a obecně mi vadí zneužívání lidí, kteří dávají najevo nespokojenost se systémem - viz již zmiňované Věci veřejné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: A co kdybys nechal lidi hrát jejich hry? Někdo se pobaví a někdo se poučí, získá zkušenost. O co jinýho v životě jde?
    Proč tě to tak tankuje? Nedělej z toho tragédii o zoufalých podvedených ubožácích, které někdo posadil na Titanik s příslibem zlaté země a nebe na zemi. Tak to (podle mě) není. Vnímám to od začátku jako happening, kde lidi dávají najevo nespokojenost se systémem tímhle nekonformním způsobem, ale rozhodně v tom nevidím nějakej pokus zoufalých zubožených lidí o exodus do země zaslíbené. Zdá se mi, že taháš kanón na komára, a to už od začátku.
    Asi to budou ty osobní animozity z příběhu, který jsi nevypověděl, protože jinak si tenhle iracionální postoj u tak rozumnýho tvora nedovedu vysvětlit:))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: Jako řešit by to každopádně někdo měl. Já jsem tu vystupoval spíš jako ten hater, co kritizuje celý ten cirkus kolem Jedličky. Bohužel u těchto projektů je smutné, že jeden rádoby guru navnadí tisíce lidí s nadějemi na lepší život, vybere peníze s příslibem lepšího života a nakonec se to nedotáhne do konce, protože prostě nepočítal s variantou X.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: no jestli si dobře vzpomínám, to jsem si myslela já, ty jsi přinejmenším zněl, že to považuješ za akt státního významu, ktrej by se měl řešit v OSN a Radě bezpečnosti :)))
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: že to dobrý internetový marketing.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FRONEMA: jakýma hláškama prosím ? A koho bych měl jako odrazovat ? Jakože se lidi bojí projevit sympatie k Jedličkovi ? Že se na ně snese fůra flejmů ? Neboooj já už změknul, začíná mi ho být líto. Doku nezačne reálně ničit přírodu - je mi volný.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: a co sis od počátku myslel?
    LALINA
    LALINA --- ---
    FRONEMA: to jsou prostě trollové: napřed trolí, všechno zatrolí a potom se diví, že není diskuse :)))
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KEIKIN: Tohle je presne to o cem mluvim :) presne podobnejma hlaskama imho odradis nekoho kdo by treba i chtel si o tom povidat. Resp pujde to resit jinam.

    Jakoze rikej si co chces, jen z toho nevyvozuj ze to lidi nezajima kdyz jen nechteji konfrontaci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: presne tak. pan Jedlicka by si mel najit divku a normalni praci nekde ve fabrice, vykaslat se na politiku a prestat planovat internetove revoluce :P
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FRONEMA: boa a co chceš řešit ? že tam teď někde poskakují u vody 3 Švýcaři v maskáčích ?
    Právěže to téma již bylo vyčerpáno, každý si řekl svoje a teď se tu asi čeká, až strýček jedlička pronese do médií další projev. Žádné jiné informace ti místní nepřináší, pokud vím. Tak se nediv, že diskuse se zvrhává do nesouvisejících věcí.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KEIKIN: nemyslis ze spis mistni hateri o zneprijemnili lidem co to chteli resit natolik, ze se na to vykaslali?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: v tomhle já se neorientuju, nicméně to jen potvrzuje to, co jsem si od počátku myslel.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: to uz by si mel davno vedet, ze internetovy marketing miva obvykle raketovej nastup, ale jeste rychlejsi sesup.

    //a navic pri predstave, ze se musi navstevy na ambasade zouvat :P
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: tak ono začalo i pěkné počasí a lidi snad už tak často nesedí u PC. Nicméně je podivné, že po tak raketovém nástupu a takovému PR je najednou ticho po pěšině.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: klasika, internety. je spousta novych problemu, ktere se musi resit. sam vidis i na nyxech, jak se angazovani politruci prelevaji z jednoho auditka do druheho. navic se blizi prazdniny. ukrajinska krize omrzela, veci verejny jsou auditko tak dynamicky, ze kazdy rano minimalne 200+, xchaos sem nechodi a junipetrus s gorgem uz neprudi ani v boji za nzp.
    to znamena, ze jsme se dostali do stadia "pan vykadil ocekava statisice internetovych priznivcu"
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    tvl tady to umřelo. Do Liberlandu dorazily prázdniny :-(
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    O Liberlandu - David Karásek (blog.idnes.cz)
    http://karasek.blog.idnes.cz/c/463080/o-liberlandu.html
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MAWERICK: No, ne tak úplně. Ale podobně ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam