• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    COOLER
    COOLER --- ---
    OMNIHASH: já se divím, že to nenapadají nějak právně. že se vždycky jen nechají odsoudit.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    OMNIHASH: a neni tam nejakej masovej hrob Srbů?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    A už někdo řešil, proč a s jakým oprávněním unáší chorvatská policie občany? Nebo je to ta ignorovaná invazní armáda?
    ALESH
    ALESH --- ---
    Dojmne:

    "když už byly zabrány všechny postele, prezident se musel dokonce spokojit s matračkou, zakryt bundou, kterou mu půjčil můj kamarád."
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOMAN: :P

    Prokalili jsme dva večery
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    Nechal jsem se zatknout v Liberlandu | VICE | Česko/Slovensko
    https://www.vice.com/cs/read/nechal-jsem-se-zatknout-v-liberlandu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: :P predpokladam, ze ty jeste Jedlicka nekolonizoval...
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: Mars a Venuše byly vždy velmi liberální planety.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: pokud mas liberalni sousedy, tak jo, ale malokomu se chce divat jak klient przni mlecne jehne...
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: jako fajnšmekr jistě víš, že sex se zvířaty můžeš mít v pohodě asi tak na 95% planety, Liberland Tě nevytrhne :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: zviratka jsou muj vedlejsak, to vis, z predsedy svj se neuzivim, tak mam na domovni zahrade mensi zoo pro nemecky zakazniky, kdyz s tim Danskem to nevypada dobre... Tak me napadlo, ze by liberalni liberland mohl prevzit nejake ty role severskych statu...

    Dánsko plánuje zákaz sexu se zvířaty. Kazí nám pověst, tvrdí ministr - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...zakaz-sexu-se-zviraty-dsx-/zahranicni.aspx?c=A141013_190100_zahranicni_ert
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: já myslel, že jsi předseda bytového družstva. a ono je to zemědělského družstva :) kdy ses rozhodl, že svoje zvířátka začneš nabízet i ostatním? :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OTAVA: tak to zni dobre... asi presunu svoje stado ovecek, kone, jednu kravicku a klienti za nimi budou jezdit do liberlandu. a kdyz dostanu slevu na dan nebo budu platit panu presidentovi naoplatku sekretarku, mohlo by to fungovat...:P
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jiste, pokud se bude jednat z obou stran o dobrovolnou aktivitu. Stat jim prece nema do ceho kecat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: to ja taky nevim. imho bude v liberlandu legalni mezidruhovy sex a manzelstvi/partnerstvi?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: Jedlička je starej vochmatávač. Nevím, proč by nemohl mít asistenta.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA: jo, zda se, ze mit asistentku je to nejdulezitejsi co musi bejt :P
    LALINA
    LALINA --- ---
    Co je nového v Liberlandu? Stát chce mít asistentku a snad i loď | EuroZprávy.cz - Aktuální události z domova i ze světa
    http://domaci.eurozpravy.cz/...6000-co-je-noveho-v-liberlandu-stat-chce-mit-asistentku-a-snad-i-lod/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Úterý 30.6. ve 21:00 se koná oslava narozenin Frederica Bastiata v Praze v klubu Hany Bany Třída 5.května 1640/65. Podobné události se budou konat i na naší Francouzské a Liberlandské ambasádě v Srbsku.

    prej v hany bany, proste prosim v duplexu :P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LALINA:
    Pondělí 29.6. v 18:30 proběhne přednáška prezidenta na téma budnocnosti Liberlandu. Přednáška se koná v Paraelní polis Dělnická 43, Praha 7. Vstupné 200 Kč.

    co to je za kravinu. nejakej pinokio na webiku paralelni polis tvrdi, ze penize neberou, pouze bitcoiny, ktery si musi navstevnik vymenit v automatu a najednou 200kc za prohlidku paralelu... :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam