• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    FRK_R23: vo tom mi vypravel deda!!! dycinky rikal: jo, to bylo casy, to uz se nevrati
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BASNIK: Ha do skoly! O tom se nam ani nesnilo, vstavali sme v pet rano, sli na patnact hodin makat do vapencovyho lomu, pak sme museli osm hodin delat u domu na poli a pred spanim nas otec za trest zmlatil gumovou hadici
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    kdyz jsem byl tak malej jako ty, chodival jsem peti metrovymi zavejemi sto dvacet kilometru kazde rano do skoly - a to i v lete. jenze tehda jsme si vzdelani vazili...
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    NE7RA: nojo, mladej, jenze tvuj pes je medialni hvezda. my jsme deti ulice :P
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    mam ti dneska prinest poradny ucty z veteriny, mladej?! :)
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    BABB: pokud ti tyden nezacina nedeli, pak ano ;]

    cywe sem nechal dalsi tri a pul na veterine... to vypada, ze prestanu pit uplne, abych mel dost na lecbu
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KEL: ty jo , ale tbc mluvil o nedeli
    BABB
    BABB --- ---
    BASNIK: V uplynulém týdnu možná... v nadcházejícím, je to jednoznačně pondělí :)
    KEL
    KEL --- ---
    jen aby bylo jaso - mluvil jsem teď konkrétně o sobotě
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    taky nedele je nejsmutnejsi den v tydnu
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    tak v nedeli je zavreno normalne , uz delsi dobu
    TBC
    TBC --- ---
    KEL: souhlas ja sel vecer taky okolo, rikal jsem si podporim diru v lete, jak to tam kluci a holky zrekonstruovali a tma :o(
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Me se to zrovna stalo, ale ten den jsem stejne nebyla na netu (nic bych si tudiz neprecetla), tak jsem volala na ustrednu (basnikovi) a vsecko dobre dopadlo! :)
    KEL
    KEL --- ---
    No jen by bylo fajn to nekam napsat (FB - pripadne sem, ale zde je to vlastne auditko s puncem lehke ilegality) a nebo alespon cedulku na dvere jako omluvu. Me to je burt, ja sel jenom okolo ale obcas mi par lidi, co tam nechodi rozhodne pravidelne rikalo, ze zajit chteli ale bylo zavrino. No tak to je tak asi vsechno co jsem chtel rict :+)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Ted bude v sobotu taky zavrino, tak co :)
    KEL
    KEL --- ---
    Treba v sobotu bylo zavrino a nikde to napsany nebylo.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    tedkon vlete se jezdi od 18:00 :) a hamburaky pocitam dneska normalka budou :)
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    Pomoc, jsem zmatená :D
    V sobotu je to bez kuchyně, dneska na burger přijít můžem? A od kolika je otevřeno, na fb je psáno, že od pěti, na webu, že od šesti, neni to nějak jinak teď v létě?
    Dík.
    MELDA
    MELDA --- ---
    KEL:

    Alkohol podávaný v malých dávkách
    https://www.youtube.com/watch?v=eBiArrVqS3I
    MELDA
    MELDA --- ---
    KEL: Rozkaz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam