• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    Nejlepší pivo, burgry, vegeburgry a vybraná společnost ever.

    rozbalit záhlaví
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    MELDA: ja ti nevimale ja stale vidim ze davaj jen nemce :) http://tv.eurosport.cz/tvschedule.shtml
    MELDA
    MELDA --- ---
    FATBEAR: Vice mene to co tam mas v seznamu, zak z toho davaj prenosy...jeste sem zapomel na tu jihoamerickou ligu...
    MELDA
    MELDA --- ---
    FATBEAR: Eurosporty jsou asi 4 a davaj anglickou a spaneslkou ligu 100%
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    MELDA: ja ti teda nevim ale eurosport 2 dava jen nemeckou ligu , napr. vcera , nevim jestli existuje jeste nejakej dalsi
    MELDA
    MELDA --- ---
    FATBEAR: Jinak ja jsem to pochopil, jak to Yarrdesh myslel, proste by to nekdo pustil doma na kompu na plose a pres vpnku, by se to preneslo do belzackyho kompu na platno.
    MELDA
    MELDA --- ---
    FATBEAR: Eurosport ma ciste dva kanaly na fotbal. Anglicka, spanelska, italska, fr liga + pohary + LM.. nevim na jakej eurosport cumis.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    eurosport :) tenis , golf a kulecnik :) to radeji budu rybarit strizlivej

    jinak to yarrdeshovo reseni by slo i z o2
    MELDA
    MELDA --- ---
    METAK: No to nema...ale ma tam v nabidce asi dalsich 15 sportovnich kanalu, od eurosportu pocinaje (ceske komentare), pres sport1-5 a pak jeste nejaky ty nova sporty a dalsi kundoviny :-)
    METAK
    METAK --- ---
    MELDA: ale UPC nema v nabidce O2 sport
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako napadlo mne reseni aplikace od UPC co dokaze nejake sdileni na tablet a mobil a podobne... nevim, jak to funguje, ale staci k tomu nejaka apka a pak klidne jakakoliv wifina...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    MELDA: pravdu krapet to pripomina mladkovy 'zkratky'
    Pan Morbivod: Zkratky
    https://www.youtube.com/watch?v=_h4zAOktJiQ
    MIGEL_PN
    MIGEL_PN --- ---
    LM len v utorok na CT sport
    MELDA
    MELDA --- ---
    YARRDESH: musel sem si to precist asi sedumkrat, abych to pobral.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    ja teda vim prd o televizich, ale jestli to funguje jako program na kompu, neslo by si to vncckem posilat do pp z plochy jinyho kompu nekde u nekoho doma na upc?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Stacilo by, kdyby v te zpicene rajske bylo UPC :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    FATBEAR: I kdyby si tam mel starac, tak to free nebude nikdy....dycky za to budes calovat podle vytoce...od 10k - 1k :-) Mrdka
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    BABB: a od novyho roku i ilegalni koureni! :)
    BABB
    BABB --- ---
    ciwe nova era untergruntu! ilegalni sledovani fotbalu :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    u o2 tv na fotbal atd, bud zaplatit 13 tisic mesicne a nebo pit starac a mit to free ,oboje je dost na hovno takze si budem zpivat :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    MELDA: jezis sorry, ja myslel ze jsem vedle ve "fotbal-23" a ze sejckujes ze nam to tam zavrou nebo tak nejak :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam