• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    Nejlepší pivo, burgry, vegeburgry a vybraná společnost ever.

    rozbalit záhlaví
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MIGEL_PN: V pondeli na znackach.)
    MIGEL_PN
    MIGEL_PN --- ---
    Radegast misto plzne na skusku na tyden.
    V pondeli otevreno
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    My potrebujeme mit v pondeli otevreno pac mame naaavstevu a chceme ji vzit do pepka.)
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    MELDA: Neni hospoda jako hospoda. Řekla bych, že se počítá s tim, že většina lidí pojede na prodlouženej víkend do dža a kvůli večerním navrátilcům se v pondělí asi otevírat nebude :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    JOUSEPHINA: Hospody snad svatky nemivaj...bo jo? Ale nedivil bych se, kdyby bylo zavreno...hmm..tak az v utery.
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    MELDA: Myslíš, že bude otevřeno, když je svátek? :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    KEL: To nestiham...budu se teprve vracet do prahy a driv jak v osum do Becka nadorazim.
    KEL
    KEL --- ---
    MELDA: A co si predtim jit zahrat forbalek nahoru k sokolu? Jeden nam chybi.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Kurva...Maroko bych si dal taky..dopici...v utery tam musim nabehnout...nebo lepe...v pondeli vecer :-)
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    maroko mi bude chybet...
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Vážení přátelé,
    léto už je letos nenávratně za námi, a tak i u nás v Belzepubu končí letní režim. Už zase vaříme i v sobotu. A od pondělí 28.9. bude opět ve všední dny otevřeno již od 17:00. Od října bude také nová nabídka burgerů, takže máte posledních pár dní možnost ochutnat náš Maroko burger. Těšíme se na Vás v nové sezóně!

    Váš Belze team
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    stejne jedina liga, ktera ma smysl je LFL :P
    KEL
    KEL --- ---
    ...ale vzhledem k tomu, ze nikdo pokutu platit asi nechce, tak je to asi stejne jedno....
    KEL
    KEL --- ---
    MELDA: prosimte tak napr LM davaj na O2 tv ve stredu i v utery VSECHNY zapasy, na upc to nedavaj nic. Vzhledme k tomu, ze jediny na co se tam krom MS a Olympiady koukame je LM a Ceska liga, tak bych se opravdu spis priklanel k tomu O2 :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    KEL: Ceska liga ne, ten zbytek bych rekl, ze ano.
    KEL
    KEL --- ---
    MELDA: Premier League + Champions League + Česká liga?
    MELDA
    MELDA --- ---
    KEL: Stejne tak to jde prave resit i pres to UPC, ktere ma taky nejakou apku na mobil, tablet a staci k tomu vice mene jakakoliv wifina...i ta jejich :-)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FATBEAR: nojono,ty priority :)
    KEL
    KEL --- ---
    Asi nejjednodussi zpusob jak si pustit o2tv je pres jejich webove rozhrani. Pokavad nekdo z vaseho okoli ma o2 tv, tak k tomu ma i o2 tv_go a to si pustis na mobilu pres appku, na pc pres www atd. Takze staci pripojit k projektoru. Ale ja tu pokutu za verejsnou projekci platit nebudu.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    to vyjde skoro stejne jak posilovani v belzaci z trenerama za barem :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MELDA: tyve meldo, já vim kolik to stojí a vim kolik stojí hokejový výbava, tim sem tenisák samo že nemyslela že jo .) a věř mi,že golfem se můžeš bavit by se dalo říct za pakatel,když teda nebudeš toužit po tom karlštejnu a podobně, kam by tě stejně nevzali, pokud nemáš zlatou kreditku a hodinky s vodotryskem .) ..já na starý kolena budud pařit golf tady http://www.golftepla.cz/cenik ,kousek od chalupy, já třeba za posilku s trenerem dám měsíčně bůra :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam