• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    MELDA
    MELDA --- ---
    Bohuzel...bez nas.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    dneska na znackach:)
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    Author & Punisher - Void, Null, Alive (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=dO3schSBOw0
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    ja si spis myslim...

    MELDA
    MELDA --- ---
    TROX23: no ja tu cejtim takove to krasne svobodne demokraticke PYCO
    TROX23
    TROX23 --- ---
    MELDA: No a vem si co třeba cizinci co tu zijou a maj svůj řekneme oblíbenej anglickej klub a českýmu debilnímu komentáři nerozomnej nebo třeba proste o2tv nedává jejich klub ale jinéj, to maj jako smůlu i když si platej satelit
    MELDA
    MELDA --- ---
    CEEFA: Ja to chapu...ale proste....nejak to nedava smysl. kazdopadne porad existuje stream a internet :-)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    MELDA: to nema sanci na uspech, upc negarantuje obsah, garantuje jenom sireni kanalu, a pokud ten kanal vysila zrovna neco, na co ma regionalni exkluzivni prava nekdo jinej, neda se nic delat...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Njn ... dotedka vsichni poslusne platili Osa, tak tedka budou jeste poslusne platit O2 ...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MELDA: presne tak. to.bude jeste zajimava valka zalob vs prav ;))
    MELDA
    MELDA --- ---
    VEEHELL: No hlavne jako mne by zajimalo, jak se s tim popere takove UPC, protoze mne, jakoz to uzivateli placene sluzby, by mne celkem sralo, ze platim prachy za to, abych mel 80tv kanalu vcetne slovenskejch a tedka mne to budou zacernovat?? Tak to jako bych jim rekl, nasrat a vratte mne prachy, protoze vice mene kuliva nicemu jinemu ja tu kabelovku nechci.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ty voe, aby se ten kellner z te ligy mistru neposral. holt lidi zacnou asi cumet na kriket a rugby :DDDDD

    me se to proste prici, na tri roky resit nejakou posranou O2TV, pak to koupi T-Mobile na par let a takhle aby se lidem vnucovaly sluzby co nechtej. Proc do piczi radsi ten kellner nesiri O2TV pres ty kabelovky (kdyz uz tam zacernej zdf, sport1 a podony preshranicni sport kanaly) .... aby nenutil lidi si kupovat ten jejich super modem/adslko......

    klucka co delaj pro O2 tomu rikaj KellNet 2.0
    MELDA
    MELDA --- ---
    ASYD: No tak tohle je prave naopak spis MEGA LOL.
    ASYD
    ASYD --- ---
    nelol

    Kabelovky musí při Lize mistrů začerňovat obrazovky, vymohla si O2 u soudu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...elovky-musi-pri-lize-mistru-zacernovat-obrazovky-vymohla-si-o2-u-soudu.html
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BASNIK: Nemuzeme ji drzet treba v bambe?
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    FRK_R23: pojdme drzet protestni hladovku pred mrize!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BASNIK: Teda jestli bude, najdu si jinej lokal!!
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    FRK_R23: tak urcite... pokud neni jako vcera zavreno
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    FRK_R23:
    Jo :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Takze uz se otvira v pet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam