• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tak nejak, akorat nemyslim ze u toho bylo zeleny pivo :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    FRK_R23: ..a tobe se zablejsklo ve vocich a skocil si po avisovi:)))) takove hezke domino to bylo, myslimze sme pili to zeleny pivo a kdyz doslo, tak cidery. hlava me bolela jeste asi tejden.
    SKRU
    SKRU --- ---
    KRMELEC: to neni prani, to je jen takovy stouchani, kdo je vetsi debil..(von)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    FRK_R23: jednou bylo mineno v ramci Pepecka ... to ze jsem jeste jako mlady a neklidny jinoch se obcas nekde prsil s ostatnimi narkoplejboji o misto na vysluni slavy (ehm) nemuzu poprit .. :o)
    no nic - jak rika moje babicka - zenska a dite srovna kazdyho vejlupka! :o)))
    TROX23
    TROX23 --- ---
    FRK_R23: jj bylo to rozkosne takove pratelske poplacavani;)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TROX23: Avis to chtel uklidnit a hodil po vas barovou stolicku. Byl to hezky vecer :)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    KRMELEC: jj jednou kdyz si davali druhy kolo sem na ne musel skocit pres bar a stejne to pak nak pokracovalo dal?)
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    uplne nejlepsi je vypit se jak hovado... a pujcit si do rvacky nuz od barmana
    #LadovskaBitka #NeverForget
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Úplně nejlíp se pere Skru s Mongolem. To není plác bum bác a hotovo. To je na dlouhé hodiny, kdy se i obecenstvo stačí několikrát vystřídat :c)
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SHASHA_KRASTY: Ja ti dam jednou, na Frybestru ses mi pokousel kdysi dat pesti. Pak prisel sachista a sejmul me. Blbecku :))
    BABB
    BABB --- ---
    ja u toho taky nebyl, ale muzu to potvrdit .)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja se prej jednou pral (respektive zkousel se prat) s Robertem ... to kdyz me chtel vyhodit "ze jako uz mam dost" (mel jsem vic nez dost) ... bohuzel si to vuubec nepamatuju .. :o)))
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ted fakt nevim esli jsem se v belze nekdy primo pral (pred bezle , v belze a za belze se nesmi rvat, nebo se nebudu prat) ... k par bitkam jsem se dostal (brnak vs zbytek-belze) :DDD
    ----
    nametu na kratke neme skece , tech by bylo dost :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JOUSEPHINA: zadna komercializace, jasny!:D
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    GANBOY: Dobrej námět na film :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    NE7RA: v belzaci se pereme zsadne jenom na stedry den a to v sestave stamgasti vs zbytek sveta...
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    NE7RA: hlavni je vyhejbat se ocnimu kontaktu, pak sou v pohode!
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    BASNIK: krom tech kreatur kolem baru myslis? :))
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    NE7RA: jsem si jistej, ze to muselo bejt jinde. do belzace chodi sami mili a slusni lide ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam