• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    Nejlepší pivo, burgry, vegeburgry a vybraná společnost ever.

    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: jeste si teda zatajil ten elektroswing..:)
    SKRU
    SKRU --- ---
    ZAK: o nic nejde. jen jsou svetly zdi, bar ma tedka pod palcem jisty Peca a ma to hodne v pazi, otvira se v 16 a do 19 se dole nekouri, nahore jo. a chodi tam spoustu "cizich lidi":)))) ale ne moc kalit, spis vytezujou kuchyn a davaj zaklad denni trzbe:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZAK: Neboj, jen nezapomen, ze do sedmi se tam nekouri :D
    ZAK
    ZAK --- ---
    tsive, ja tam od ty prestavby jeste nebyl, ale jak vas tady vsechny tak ctu, tak se tam snad uz i bojim zajit :(
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: To mas ale pravdu Vaclave naprosto ve vsem!
    Treba -Se s tim smir - nepisu ironicky ale fakticky. A ze to uz dost z nas udelalo.

    Na to video me jeste chvili nech plis abych to presne a dobre pobral:) Reklame samo rozumim a ze tam lidi chodi jist a burgery sou super / ikdyz me uz pomalu trhaj tu zenku /, no hura!
    SKRU
    SKRU --- ---
    N_I: asi takhle - ja chapu, ze se spousta lidem nelibi, jak se belze posledni dobou meni/vyviji. jenze ono jaksi je potreba mit v hospode trzby, aby se udrzela. a pojdme si nalit cisteho vina, "my" uz tam nechodime tak casto, aby se ta hospoda udrzela z technaru a punkacu. ty lidi na videu nejsou moje sorta, jako bavil bych se s nima v praci, ale v zivote by me nenapadlo se s nima seznamovat nejak soukrome:)) ale jsem rad, ze jim tam chutnalo, ze to chvalili, ze belze ma nejaky jmeno a rostovi to preju.
    belze neni belze jako pred peti lety, ale i tak mam porad pocit, ze jsem tam vitan:-)
    N_I
    N_I --- ---
    na baru by mel tyct zmikund..nemuzu si pomoct..pro vsechny zucastnene..:)

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I:
    N_I
    N_I --- ---
    BABB: hele me bylo to video u prdele nezli sem ho rozklik - potom je mi u prdele dal..ale v ramci badani vo cem to dneska venku je...na to prece nejakej nazor mit muzes ne..:)

    koc dobra, kecy sileny dle me /\ tuna tehle blogu a sracek clovek jen otravuje/ , sedet na baru a videt se tam - ahoj mami - bych veru nechtel ale co neni muze bejt...videii tam dani nahazela vic..:)


    FRK_R23: kemo preber se z ty diskoteky, tos tam ty nakracel se svoji vahavou party tem lidem do jidla!
    ASYD
    ASYD --- ---
    nihilistia!
    BABB
    BABB --- ---
    Me je teda uplne u pr*ele jestli je nekdo vegan nebo ne a jestli o tom pise na internetu a jestli toci videa a jestli leze do belzace... a dokazu s tim zit :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ale no tak :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Obcas, kdyz vidim takove video, tak si rika....diky bohu ty vole, kamarade...diky, ze nejsem vegan.

    Zacinam mit s postupem casu daleko vetsi pocit, ze byt vegan je neco jako diagnoza...neco jako byt pedofil.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TROX23: Jo? maj spermie po kterejch vyroste lan obili??
    TROX23
    TROX23 --- ---
    MELDA: veganky prej muzou polykat, ale jenom vegany:)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    takova rajda..skoda
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ta holka z toho videa urcite nepolyka.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Prosim vas...to video co sem hodil Bica...to je nejaka recese??
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I: Tyve to ja ta parta, co se nam nasrala na vahavou party! :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Včerejšek taky dobrej,odcházeli sme ve čtvrt,kluci ještě v klidu dopijeli a nikdo neprudil, hambáč výbornej, ale ta protržená srajtofle, to máš recht, tak asi zase za rok a půl :)
    N_I
    N_I --- ---
    Vegan v Prahe: Dhaba Beas | Incruenti | Belzepub a Signal fest
    https://www.youtube.com/watch?v=VMcu6BTrfnM&t=618s


    8.1o / tam si nechtel sedet

    takova klasika ale....

    To si takhle jeden den vyslechnete od "kamaráda" něco o tom, že je váš punkovej podnik na ně moc pajzl .. a druhej den objevíte svět Belzáč vs. youtuberky. haha


    Streda dobra, burger opet na jedna, scena pri odchodu at dostanem jeste jedno pivo jen z lehka nad caru...ale potrebuju jeste cas abych se v tom vyznal...zdali punk nebo restaurant....
    jako odchazel sem uplne nechcanej, ale budu muset vzdy nejak trochu nasetrit abych ted mohl zustat do jezka u stolu...trha to srajtofle...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam