• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: priznam se teda taky..i v belze dysko nechavam..i za jedno pivo to soupu nahoru / ikdyz mala plzen za 40 sakra porte/..ale je to spis obdobim kdy sem vic nebo min soc....ale minule sem tam nechal taky skoro prd..protoze sem platil pres devet kil a utrhlo mi to kapsu o ja kokot..

    na palme teda maly stoji taky vzdy 35-37kc takze jedno maly po praci stoji vzdy 40kc...ale je to civoe lahoda velika vzdy...mno

    imho dnes me v kavarne dali kafe za 55kc a to sem tam taky nic nenechal..protoze je to uz malicko prestrel...a proste kazda kacka se ted hodi..

    ale kdyz jdu nekam kde za jidlo, kafe a neco dalsiho dam 54kc tak tam taky necham aspon 70kc

    mozna je to taky tim ze kupy tech jdeliku buregeru sou proste deti z VS a trendy mladosi co proste resej kazkou K stejne jako ja..

    nesvar nevim..:) dobry tema..asyde..:)

    jeste sme rozjeli ve stredu s basnikem tema pohodlnost barovych zidlicek nahore..:))
    ACUACX23
    ACUACX23 --- ---
    FRK_R23: Paráda ,nejsem jedinej hodnej blb široko daleko. :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BABB: Dyzko k tomu proste patri, ja jsem tak blbej, ze ho nechavam i taxalistum :)

    Samozrejme je to taky nastroj oceneni sluzeb, pokud se nekde chovaj jako idioti, necham si vratit do koruny.
    BABB
    BABB --- ---
    FRK_R23: to je samozřejmě v pořádku, že jsi štědroň :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BABB: Davam dyzko skoro vsude, na par mistech ho treba dramaticky odmitaj. Napriklad pomerne drahej Cheesy shop na Jiraku :) Tam kdyz chces nechat dyzko, jeste te zjebou a radsi ti prodaj neco navic :))

    do McD aspol nechodim, ale ruzny stanky s pizzou, gyrosem atp beru jako fast foody taky a tam dyzko nechavam. I kdyz mi dovezou nakup z rohliku, necham neco typovi, co mi to dones ke dverim. Obcas dost cumej :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    BABB: Rekl bych, ze to je trochu jina kategorie....tady kolem tebe beha pinkl, nosi ti pivka, uklizi ze stolu, donese ti jidlo...a tak.
    BABB
    BABB --- ---
    A dáváte třeba nad zaokrouhlovací tuzér ve fastfoodech?
    Jestli odtut ta nevzdělanost třeba nepramení...
    BABB
    BABB --- ---
    no a je to pryc...
    SKRU
    SKRU --- ---
    ASYD: tak ted uz taky nevim..
    ASYD
    ASYD --- ---
    SKRU: cywe ja to neumim dekodovat, skoro bych rekl ze mi nadavas :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    ASYD: kultura sobeckejch sebestrednejch kriplu, "se na ne podivej":))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ASYD: Kazdy slusny clovek samozrejme dava dyzko ve vysi aspon 10 %. Ovsem koncept spropitneho je zrejme pro moderni vegany podobne vzdaleny, jako medium rare steak.
    ASYD
    ASYD --- ---
    cywe tak ja si tam treba posedim dam 5 az 10 piv, zasmradim to cigama a brkama, pokapu stul omastkem ale kurva aspon neco dam obsluze ze tam na ty moje prasarnicky musej koukat, ne?
    MELDA
    MELDA --- ---
    ASYD: Ale zato mas slunickovou hospodu :-)

    ASYD
    ASYD --- ---
    rozmohl se nam tady takovy nesvar

    nekolikrat po sobe jsem si vsimnul ze ty bandy veganu co v belze vysedavaj po otvericce na jidlo proste nedavaj ANI KORUNU na dyska

    vcera to bylo uplne do oci bijici... zvedl se stul, kazdy platil zvlast... prvni 134, nula... druhy rovnych 100 ...ok bez dyska, fajn

    treti 225 korun... vylovi dvoukilo a pak zacne smolit drobaky korunku po korunce... fakt to tam lovi tak tri minuty...uz na sebe s bermanem koulime ocima...ale on NEMA ...tak jeho buchta musi nahoru za kamosema aby doplatili ten zbytek...prinesla mu hromadku korunek a co se stalo? samozrejme to odpocital do koruny presne a kthnxbye

    nakonec z barmana vypadlo ze prej tohle maj hisptavegani jako nejaky bod desatera ci co ze proste dyska niet (a dokonce i nejake skazky o alternativnim dysku jako misto penez tady mas koralek z dreadu...tak diiiiiik)

    WTF!!!
    FND
    FND --- ---
    nahodou nalezeno na siti

    SKRU
    SKRU --- ---
    neska zavrino, pisou to na fejsu
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    vcera treba jeli sex pistols a zadnej elektroswing nebo co , a byla to tam cajk - kalhoty a tricko mam uzeny od koure jako vzdy takze pohoda :) a taky tam chodej pekny zensky si dat housku .) a basnik a spol objevili horejsi patro a tam to ted taky zije takze dobry
    BABB
    BABB --- ---
    K10 PU12
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    porad kozel11 v belze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam