• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANBOY: Pro mlade aktivisty je vubec priznacne, ze je vic zajima trpici zvire, nez trpici clovek. Pritom by nas meli zajimat minimalne stejne :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MELDA: tak hlavně že maj starost aby netrpěla kravička, ale barman ať si klidně trpí...
    Já to říkám furt že student ekonomky je zrůdná kreatura bez morálky a citu!!! :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    99% te hipstro chamradi jsou studaci tamni ekonomky, kteri si kurva dovedou spocitat, ze korunka ke korunce a je na vic burgru....na nejaky dyzka serou :-)

    Ja jedu poslednich 5 let klasiku 10% k utrate....nekdy s tim mam teda kurva probloem, kdyz tam necham lipr a mel bych dat jeste kilo dyzko...ale tak ctyricet jeste pritlacim :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Sem byl nedávno v o zdravovně a Tyvole je to pravda.
    Ta mladá veganská hipstro chamrať nechala u jednoho stolu dýško v hodnotě cca 22kč. Každej burgr a a cca dva drinky...
    ASYD
    ASYD --- ---
    BEATRIXX: co na to rict. zobecneni jsem pouzil jako zkratku abych nemusel psat politicky korektni blabol, ktery hlavne aby nikoho neurazil

    pokud te to urazilo tak je mi to lito, ale snad to nebylo zas tak vazne
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    ASYD: Jako kdyby si veganský burgry dávali v belze jenom vegani. Jelikož je fakt profláklej, jako jeden z nejlepších, tak ho ochutnávají i kokoti. Ale házet všechny do jednoho pytle, to je docela voser ne? Pamatuju večery, kdy se člověk v belze zprasí, nají, nechá tam šest kil a odchází nad ránem domů, ale pak se dozví, že všichni vegani nenechávaj dýško. To mě poser. :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    N_I: hm to nevim, myslimze ne, daval sem si naky mexiko..

    M0R: jo to dava smysl. ted sem se na to dival a je v tom prej i vejce, takze je to "jenom vege":)
    M0R
    M0R --- ---
    ach tak, moje chyba :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    M0R: Pepe je to stejny co Belze....jen to pamatujou ti starsi :-)
    M0R
    M0R --- ---
    N_I: to je kde, ten pepe?
    M0R
    M0R --- ---
    N_I: chlebíček store je dobrej, no
    M0R
    M0R --- ---
    SKRU: dobře, no, na burger za 300 tak nějak spíš nechodim :)

    když je to veggie leggie, tak bych hádal luštěniny (jakože jiný než soja, ale ta tam taky může mít zastoupení)
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: a v tom blackdogs v beroune nemaj nic vege? / myslim ze jsi psal zes tam tehda taky sedel a jejich burgery sou uplne nej/

    Imho vege nebo vegan si dam v pepe obcas taky a je stejne lahodnej jak maso. Ciste chutove pro me super oba, vubec me ty vege jidla posledni dobou nejak jedou, ty chlebicky-store sou taky bozi skoro vsechny.
    SKRU
    SKRU --- ---
    M0R: to je sice pravda, ale takhle vyraznej pomer to driv nebejval

    M0R: covece, ja jo:) v hard rock cafe na malym namesti. veggie leggie burger, stoji tam asi 300. mel sem ho zadarmo v ramci naky akce loni. dokonce sem si musel nechat od kolegy zkontrolovat, at to ochutna, ze to neni maso...vypadalo to a i dost chutnalo jako nejaky mlety drubezi. co to bylo za hmotu nevim:) plus portobello k tomu jako kolo od vozu, parada:)
    M0R
    M0R --- ---
    a já jsem teda zatím lepší bezmasej burger neměl
    M0R
    M0R --- ---
    SKRU: protože na masovej se dá jít kamkoliv, kdežto sehnat dobrej vege/vegan bývá docela oříšek, takže tam na něj jezdí lidi z daleka
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    N_I: virus si ho nedávno dával a ani nehekal .)
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: Cvrkot v nemasovejch burgerech tam sleduju, mrak lidi tam jde cilene na nej.
    Ten velkej masak proste budi respekt a strach :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    no prej je tedka 90% prodanejch burgru nemasovejch. ten 240g masak vim, ze si daval nejakej nemcour, co tam obcas chodil a taky ten Australan Adam, zrzavej vojak, ale toho uz sem tak 2 roky nevidel, mozna vic.
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: uz me na nej skoro prekacali, ale k veceru sem se bal uz toho vajicka:)
    Ale klasika Belze s cibule krouzky uplne taky lahoda jako vzdy / jen sem zapomel vytahnout kartu ://

    vedli jsme ale dabatu - uz mel nekdy nekdo z vas ten nejvetsi burger? i ten nejmensi je dost HC prijde mi :)
    kdo si ten nejvetsi objednava pravidelneji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam