• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KMatrix: Dies Irae Reloaded
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    REGISTRACE

    Z důvodů technických problémů na webu to bude trochu punkově, ale to snad nikomu nevadí :-).

    K přihlášení je potřeba vyplnit níže přiložený formulář. Jeho vyplnění nám pomůže začlenit vás do hry podle vašich představ. Na jeho základě se vám ozveme a společně dotvoříme vaší postavu.

    Obsah formuláře se všemi údaji je samozřejmě pouze pro organizaci a nebude nikde veřejně dostupný.

    Před samotným přihlášením výrazně doporučujeme přečíst obecné informace.

    Přihlašování končí v pondělí 14. září, doporučujeme však neotálet. Pokud by došlo k naplnění kapacity hry, přednost mají dříve přihlášení. Čím dříve také pošlete formulář, tím spíše mohou být vaše nápady zapracovány do hry.

    Případné dotazy směřujte buď sem, mně do zpráv a nebo na mail larp.matrix@gmail.com.

    PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Jelikož betatest proběhne už příští týden, rádi bychom vás vyzvali, abyste se nám začali závazně hlásit.

    V betatestu si vyzkoušíte už nějaký miniquest, v rámci kterého se otestují bojová i nebojová pravidla. Nebude to nic fyzicky náročného.
    Bude se vám hodit:
    - nerfka (manuál a nebo elektrika, popř. obě)
    - chladná zbraň (do 60 cm nebo do 90 cm, popř. obě)
    - čtečka QR kódů
    Ani jedna z těch věcí není povinná, bude možnost si ji případně zapůjčit (pouze v omezeném množství), máte-li vlastní, bude lepší, pokud si vezmete (a dáte nám vědět, co si berete).

    Pro připomenutí: středa 17. 6. v 18:00, přesné místo a další podrobnosti ještě účastníkům upřesníme, bude to však v Praze a nebudeme jezdit nikam daleko od centra, nebojte ;-).

    Přihlašování: buď tady do zpráv (asi nejlépe mně) a nebo na larp.matrix@gmail.com

    Těšíme se na vás a na vaši pomoc si určitě vzpomeneme i později ;-).
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    ACE_: asi prostě řekneš, že máš zájem, žádný velký obstrukce :-). My si Tě poznamenáme a ozveme se. Je to přeci jen ještě několik týdnů, takže závazně to budeme chtít asi až později.
    ACE_
    ACE_ --- ---
    Ha, sice nevím jestli jsem schopný hrát podzimní běh, ale ... kde se dá hlásit na betatest? :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: to si povíme zítra, jen počkej :P
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: Ne, ale pokud se neco dramaticky nezmenilo (delis dobu jsem te nevidel), tak na to mas taky predispozice. :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: copak jsem Killman? :) na tohle má copyright už minimálně 12 let on.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    VACKY: prokleta budiž má představivost!
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: utok zavalenim? :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KID_MCHUTT: No, vzhledem k tomu, že je to moje velikost, tak myslím, že bys tak mohl dostat sukni jako šálu-tunel a tím by tohaslo, takže se o to asi ani nebudu pokoušet :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SIHAJA: to na mě nedostaneš!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DANAKETH: tradicionalista :) není silnějšího zážitku, než se probrat z transu a zjistit, že se ti o týl opírá nabitá puška velikosti Nietscheho :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Kdyby bylo třeba ženy v lososovém, tak bych tu měla jednu zbraň hromadného ničení v podobě lososového kostýmku :-D
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    DANAKETH: tak vem s sebou na testování, určitě se rádi mrkneme :-)
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    KID_MCHUTT: njn... charakter jako vždycky:-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DANAKETH: a tak to já zase radši střílím do týla, ale co se dá dělat ;)
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    KID_MCHUTT: Jsem pro... nemám rád střílení do zad:-)
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    PATR1K: já bych nebyl pro fackovanou, ale jednoduchou (a opravidlovanou) simulaci "zápasu." Největší úskalí je, že většina hráčů s tím nemá moc zkušeností, kdežto mečákem už asi sekal každý.
    Pokud by byl zájem, takový model mám připravený na Project Chiron, mohu se podělit (vejde se asi tak na 1/5 stránky vč. příkladů = skutečně hodně jednoduchý)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DANAKETH: no, pár úderů, kopů a krytů si ještě pamatuju. Takže pokud nebudeš utíkat moc rychle, abych tě nemusel střelit do zad, i na karate dojde, chceš-li :P
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    DANAKETH: nechceme fackovanou, takže přímo ne. Nicméně epické souboje k Matrixu rozhodně patří a máme vymyšlená pravidla pro jeho realizaci. A právě to je jedna z věcí, kterou chceme otestovat, jak bude fungovat ;-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam