• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANTALHlášky VŠ studentů
    Hlášky našich VŠ studentů (Bc., Mgr., PhD. ...)
    rozbalit záhlaví
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MLOK: přijímačky na psychologii, otázka na páteř/počty obratlů (test z biologie):
    "chrbtica je ako stožiar, na ktorom všetko visí"
    (body dostal, neb dále ty obratle popsal správně)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    MLOK: dostala se? :)
    MLOK
    MLOK --- ---
    u příjmaček na asijský studia (mgr. program) mi teď jedna studentka řekla, že bhútán je hlavní město singapuru, že japonsko má prezidenta a že "severní čína je komunistická a jižní čína demokratická".

    a jinak z omluvenek toho mám taky hafo. jednou mi holka poslala fotku tachometru s 0 na dálnici, že je zácpa.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Státnice, otázka obsahuje pojem "deviace". Student ji definuje takto:

    Deviace - je, když se člověk cítí ve skupině tak uvolněně, spokojeně, a volně komunikuje...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jako zápočtovou práci (a podmínku ke zkoušce) musí studenti napsat recenzi na jednu knihu z daného předmětu (to aby alespoň něco četli, kromě skript :-) ) Posílají mailem, tohle přišlo jako "průvodný dopis":

    Dobrý deň konečne Vám posielam tú recenziu na knihu ako som povedal bolo to ťažké sústo a nikdy viac tak obšírne písanú knihu si nezoberiem :D Dúfam že splním podmienky pre skúšku po tom čo som musel prečítať celú tu knihu :D
    s pozdravom ....
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Kamarad na vysoke škole, furt nad nečím přemýšlel, čmárar, počítal. Asi za půl hodiny přišel...

    "Hele jak bys todle spočítal?"

    Asi minutu jsem počítal, pak mu dal papír s výsledkem.

    "Ty vole trojčlenkou, no to mě poser..."
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Metodologie:

    Kontrolná skupina
    - má za úlohu zistiť aké je vzájomné správanie členov v skupine

    Zhodnotťe metodologickú správnosť dotazníkovej otázky „Máte dobrý postoj k Slovensku a Slovákom? Určite áno – skôr áno – neviem – určite nie“
    - skôr áno
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Z písemky (sociální psychologie):

    Haló efekt je:
    - keď bývalý prezident Havel kričal: haló, ľudia, zobuďte sa!
    - ak sa dá jedinec strhnúť davom, prvým dojmom, napr. Vzbura na fotbalovom štadióne
    - ak niekoho uvidíme, je dobre oblečený, športový typ, dobre vyzerá, je dobre situovaný - sme z neho unesený!
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Diskuse vznikla jako místo, kam si můžeme ukládat hlášky našich VŠ studentů (ne dětí, žáků mladšího školního věku a pod.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam