• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    V_KOLONAV. kolona
    V_KOLONA
    V_KOLONA --- ---
    A v sobotu Kolonní hrátky na Bohnice festu! Jan Burian, kapely Lajky a 27 nebo divadla Kostěj nesmrtelný a Pankáč a ježibaba!
    [ Kolonní hrátky (Bohnice fest) / festivalfestival / 30.5.2030 / CR - Praha - Klub V. kolona, Divadlo Za plotem Ústavní 91 Praha ]
    V_KOLONA
    V_KOLONA --- ---
    [ Sajjanu (JAP) + Stratocluster / V. kolona / koncertconcert / 28.5.2015 / CR - Praha - Klub V. kolona, Divadlo Za plotem Ústavní 91 Praha ]
    Ve čtvrtek japonské trio Sajjanu a pražský improvizační band Stratocluster! Vstup dobrovolný.
    KAPITAN_STIKA
    KAPITAN_STIKA --- ---
    Dík za nabídku, kdybys měla třeba tipy na program do Kolony, určitě uvítáme.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAPITAN_STIKA: takle já jsem jednak Brňačka, za druhý, právě jsem řešila jak sakra vysvětlit lidem, že mě unavuje už jen bejt vzhůru (a to k tomu potřebuju dostudovat bez toho, že by mě to poslalo do nemocnice, což se mi stalo právě teďka). Na druhou stranu, můžu vám pomoct s něčím, co se dá udělat "od počítače". Umím psát upoutávky, jeden můj kámoš DJ má nakonec bio ode mě, umím se pohybovat v neziskovým sektoru a znám lidi co propojujou uměleckou a neziskovou scénu (Robin Kvapil, Barbora Atomová... vlastně já jsem Žít Brno, jestli ti to něco říká :) Umím blogovat ohledně jinakosti, tak aby to lidi četli... hele tohle je jenom střípek toho co umím, na druhou stranu, jak jsem psala, jsem tak utahaná, že I cant even :)
    KAPITAN_STIKA
    KAPITAN_STIKA --- ---
    Díky moc za podporu! Stav se někdy taky, ve čtvrtek je u nás např. skvělej písničkář Oldřich Janota. Další program na webu: http://www.greendoors.cz/pata_kolona/program
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ahoj, strašně vám fandím. Jsem OZP, studenka psychologie a DJ, a přijde mi to jako dobrý projekt a doufám že vám nebude systém házet klacky pod nohy, ve smyslu že "to nejde" a "nebudou tam chodit lidi".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam