• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NICOLLETTE: Protoze to napsal. A lide na internetu prece nelzou!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NICOLLETTE:
    Podle fotek, neasi. :")
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: prosimtě jak jsi přišla na to, že štíhlý muž kolem věku 33 nemá rodinu/není ženatý?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: obycejne lidem dojde, ze o ne nekdo nestoji, ze si davaji do infa cokoliv se hodi. treba to dojde i tobe..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale tohle nejsou vejšplechty o bytě a OTčka o tom, jak mi nějakej krásnej kluk sahal na párty na kozy.

    Tohle je přesně k tématu.

    O zprávách ze seznamky.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MAKROUSEK: Je mu 33 let. Pandluje mezi Jižníma Čechama, kde má rodiče a Prahou, kde bydlí a pracuje.

    Ne, ve 33 letech takovej podle fotek velmi mladej štíhlej kluk žádnou ženu ani děti nemá.

    Měl tam jasně uvedeno: ,,Hledám dlouhodobý vztah. Chci děti."
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Jako proč?
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Slibovalas že když poradím jak na Tinder, tak přestaneš plevelit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    subik je pryc a renata zase paternuje.what a day
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENA_SULIROVA: Podle toho, co pises, jsi narazila na celkem bezny pripad. Clovicek, co ma normalni zivot, nejspis i zenu a deti, praci, ale ma fantazie. Nema vsak odvahu k jejich uskutecneni. A tak tu odvahu sbira povidanim si o svych fantaziich s holkama z netu. Uz to vypadalo, ze by se s tebou zkusil sejit, ale muselo bu to byt strasne diskretni a na tajnacku. A tys po nem chtela jeho skutecne jmeno. To bylo pro nej strasne nebezpecne - co kdyby se nekdo z jeho prace nebo okoli neco domakl? Takze samozrejme cuknul. A jestli ho budes stalkovat, bude se bat o to vic. Ale urcite s tebou uz nikdy nebude chtit nic mit.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Nechceš si spíš najít psychoterapeuta?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Napadá mě, že se možná trochu bál, že ho mám ráda a že by to mohlo mít negativní vliv na ty sexuální praktiky, což si ale nemyslím...dá se to rozlišit.

    Je smutný, že takovej člověk nejpravděpodobněji nakonec skončí jen na pár chvilek u profesionální dominy, který bude muset platit, místo u mě.

    Přitom já bych myslím dokázala být stejně dobrá, možná lepší, navíc bych ho milovala, byla s ním klidně celej život a měla s ním třeba i to dítě, který chtěl.

    Uzavřela bych to tím, že je to BLBEC!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Ale abych to uvedla na pravou míru, nemělo jít jen o sex.

    Na to jsem se ptala hned na začátku, že pokud bych mu to poručila, zda by se mnou šel třeba na kolo, plavat, na procházku, večeři nebo někam pařit?

    A on, že jo, jo, proč ne a psal: ,,Nejsem lenoch!"

    Taky měl v biu, že hledá dlouhodobý vztah a že chce děti.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Asi o 12 kg. Tak předtím jsem měla podváhu, teď mám lehkou nadváhu, ale z 90 % v kozách a zadku.

    Navíc jsem už jasně psala, že jsem vygooglila, že v BDSM mohou být drobné nedostatky vnímány jako přednost.

    Heslo: ,,Zasedne tě tlustá píča!"

    A já navíc nejsem tlustá, to už tu taky bylo.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    On spekuloval i o tom, že by se nechtěl normálně představovat, ale že má ideálně představu, že se svlíkne ještě za dveřmi a dovnitř už půjde nahej po čtyřech. Tak jsem mu napsala, že snad někdy později a že bych ráda, ale že bydlím v činžáku, že to asi nepůjde a že do bytu musí oblečenej a tam si ho už svlíknu a vycvičím....no jen jsem chtěla vidět formálně občanku, nic lepšího a zároveň pitomějšího mě nenapadlo.

    Ta představa, jak postarší majitelka domu, která bydlí nade mnou, s belhá do schodů a za mými dveřmi klečící krásnej nahej 33 letej kluk...už to vidim :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: čtyři roky starý fotky… a co myslíš, že se stane až mu na rande přijde o 20kg těžší Reborna?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Tak to fakt spekuluješ, protože on mi psal celej měsíc, dal mi pak i telefon, domlouval si se mnou schůzku a odpojil si mě, až když jsem ho požádala o to, jestli bychom si, (když se tedy nechce představovat a chce hned chodit u mě doma po čtyřech), mohli ukázat při setkání rychle občanky.

    Pak kdo tady není normální.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Uvědom si, že tvůj projev by v někom třeba mohl vyvolat (určitě mylný) dojem, že nejsi třeba úplně normální, možná dokonce až úplně jeblá, a nechce riskovat kontakt s bláznem?
    Ale to jen tak spekuluju...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Chápete to, lidi?

    Měsíc si se subíkem na Tinderu vypisujeme, jak se chceme on to potom takhle zazdí a odpojí mě?

    Dospěla jsem k názoru, že je jen jediná možnost.

    A to, že během tý nemoci celej den ležel v posteli a swipoval na Tinderu tak dlouho, že se mu poštěstilo, že i přes jeho prapodivný bio měl jinou shodu, tak se na mě vybodnul.

    Není přeci možný, aby nechtěl podle jeho slov ,,krásnou" ženskou, co ho chce a nevyužil toho.

    To by musel bejt leda gay nebo tak hodnej, že by jen nechtěl ranit moje city a to se mi nezdá.

    Ale já si myslím, že na ten jeho adrenalin, kdy se jí ani nebude chtít představit příjmením, se mu VYBODNE ta jeho shoda.

    Mohli by ji taky odradit ty jeho choutky, kdy jí sdělí, že by ho vzrušovalo, aby ho ponižovala tak, že by před ní chtěl jinýmu chlapovi kouřit péro nebo že mu má strčit uměláka do zadku.

    A pak se taky může stát, že JEŠTĚ BUDE LITOVAT, ŽE SI MĚ ODPOJIL.
    Protože já bych mu strčila cokoliv kamkoliv, jen kdyby se mnou tak krásnej chlap byl.

    Pak si třeba vzpomene, že má taky moje telefonní číslo, který si zablokoval a možná ho odblokuje a ozve se.

    A pak mu napíšu:

    ,,Ááááá, čubka přilezla! No jen se plaz, čubko, plaz!"

    Ale bojím se, aby ho to spíš neodradilo.

    Už jsem mu z pracovního phonu naposílala z čísla, který ještě nemá zablokovný, sexy fotky v plavkách z doby před 4 lety, kdy jsem měla ještě postavu jak supermodelka - tedy z určitýho úhlu na těch povedených fotkách.

    Pak mu ještě zkusím za 14 dní zavolat z toho druhýho pracovního phonu, jestli si nedá říct.

    Ale musím počkat dostatečnou dobu, za kterou všechny jeho nápadnice z Tinderu zjistěj, že je to úchyl, ktrej se nechce ani představit a vyserou se na něj!


    Pak bude jen můj. Subík! Krásnej!

    Cháááááá!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam