• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    INSEQUI: No, ve chvíli kdy chceš zakládat rodinu, je požadavek na horní věkovou hranici opodstatněný.

    Jinou otázkou je, jestli si dokáže nějakou takovou najít, když sám nemá jachtu…
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    A nos, nos musí být v pořádku
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    jestli nemas byt tak nic nebude
    HIKY
    HIKY --- ---
    tak se s vámi podělím o zkušenost s internetovou seznamkou,
    před několika měsíci jsem si nainstaloval Badoo, lajklo mě tam
    asi tak dvacet ženskejch kolem padesátky, no jo ale já bych
    rád měl dítě :))), takže výsledek nula, při procházení profilů jsem
    ani nenašel někoho kdo by mě zaujal :/
    navíc je blbý že v bezplatný verzi nevidíte kdo vás lajkuje, a dovolené
    jsou jen dva chaty za týden, které jsem ani nevyužil, takže při vážném
    zájmu o seznámení je potřeba platit, chtějí za to 499,-kč za měsíc, takže
    je to na zvážení, ve výsledku nic moc, dneska jsem smazal účet a apku odinstaloval
    nezbejvá než čekat až někoho potkám v reálném životě, nebo jsem už potkal?
    :))) ps. je mi 47
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    zamilovat se do někoho kdo má dostatečně velký byt, byt nebo dekret - víc není potřeba
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    The Benefits of Having a Best Friend
    https://www.adventurebook.com/connect/benefits-of-having-a-best-friend/


    k tomuto linku me inspiroval Harant
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HEJSEK23: Stává se tu z toho solidní panoptikum.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Achjo nedávno sem tu slíbil že se k těmhle kreténům nebudu vyjadřovat. Tak jenom řeknu že tenhle by se k ní náramně hodil. Ani by mi ho nebylo líto
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: nojo ale kdyz vona takovejten urputnej pristup "Musim kosit musim kosit musim kosit, jsem strasne vykonnej sekac a nemam cas ani nabrousit si kosu!" A s takovejma lidma je to dycky slozity..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RENA_SULIROVA: Nemam snahu te shazovat, spis jestli si jista, ze bravurne zvladas co popisujes, tak by mozna bylo dobre se posunout a nasledne si rict o vyrazne navyseni mzdy.

    Na kontrolorku kvality, umerne platu ktery pises, staci stredni a bezne tam za tyhle penize delaji holky se SPSCH, nerikej ze zadny takovy neznas. Jazykove vybaveni maji pravda leckdy spis na urovni vlozit text do google translate a zpet.

    Na managerku kvality pak je potreba ta VSCHT a jazyky na urovni umet prezit conf call. Ale bere se za to tak 2x tolik a vice + sluzebni auto (protoze i pokud mate jeden provoz, tak je potreba objet i sklady, dodavatele, odberatele) RENA_SULIROVA.

    A potom by IMHO spis i klaply ty, zatim nepovzbudive, kalkulace...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERSONNENHEIT: na psisku, což?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DELIRIUM: kdepak, je to reálná osoba, několikrát jsem měla tu čest jí spatřit na vlastní oči.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: no na kurzy.cz s tim mym modelem ostatni vydaje nepohly nijak, to ale nemusi nutne nic znamenat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Renaaaatooo prosim postni neco zachran trh s bydlením
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: těch žádostí vyplnujeme s kolegyní asi 20 kazde čtvrtletí. Počítá se nájem + poplaty + energie. Ja mam třeba najem včetně energii, takže bych nedokladala platby za energie, ale pouze najem a dle nájemní smlouvy lze pak videt rozklad platby za najem.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    PALEONTOLOG: Teoreticky bych měl na příspěvek úplně v pohodě nárok, prakticky by mne slovy mých předků "hanba fackovala".

    Dům mám na hypotéku a i s ohledem na to co jsem předplatil to byla zatraceně zisková investice. Zjednodušeně jsem si 3 vzal hypoteku, zaplatil celkem i s úroky cca 5,5 ale ten dům má mezitím hodnotu 12
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: v této kalkulačce nemají "ostatní náklady" na výši příspěvku pro 2024 vliv, zásadní je "nájem" a "příjem". Nicméně

    Příspěvek na bydlení 2024 - kalkulačka: Navýšení kvůli cenám energií končí. | Kurzy.cz
    https://www.kurzy.cz/kalkulacka/prispevek-na-bydleni/


    MMORT7: no jako nepopírám, že bydlení ve vlastním, kor když to nemusíš splácet bance, je terno. jak se vyjádřil la_piovra, to je skutečnej důvod sociálních nerovností u nás. vlastní vs nevlastní. a když vidím v kalkulačce tu výší příspěvku, tak se k renatě asi přidám, nechat ležet 5k na zemi je falešný hrdinství :D
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    PALEONTOLOG: Ok. Sice je to suma vyšší než moje náklady na dům více jak dvojnásobné plochy, ale zase nemám v bungalovu výtah :-).

    Ještě tedy mimo téma musím konstatovat, že mi přijde jako dost úchylné, když se my z vesnice ze svých daní skládáme, aby Renatka a spol. mohli bydlet v Praze.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    NELLAS: Touto optikou mne to nenapadlo posuzovat, správná připomínka...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MMORT7: Myslíš, že ti to jako seznamovací téma bude co platné? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam