• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    OVECKA_MJ: Tohle je pecka :D
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    RADOWAN: to já myslel, že tohle místo je detašované bydliště pro hipstry z letný... aby měli pocit, že můžou cestovat za kulturou
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    OVECKA_MJ: spis bych rekl okoli delnicky a komunardu - je to dost progresivne rekonstruovana ctvrt, kde se samozrejmne oteviraji super hip mista [paralelni polis, polevkarna, ted otevreli nejakou kavarnu hned u zastavky, avion kafe a taky nejaka komunitni zahrada atd ..] a nevic tam, snad zitra, otevrou privoz do karlina. Ale letna asi taky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TYRKYS2: protože Letná! ;-)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Host v recepci se mě ptá, kde že je ta Praha 7, že je to prý nejvíc hipsterská čtvrť, nebo pokud není, tak kde jinde je to nejvíc hipster. Jako v Berlíně, jestli chápu. Nejdřív jsem myslela, že si dělá srandu a pak jsem byla tak konsternovaná, že jsem ji úplně zapomněla poslat do Krymský a to by to holka ani neměla daleko. No, snad našla, co hledala :-D
    Btw - tušíte někdo, jak přišla na tu Prahu 7?
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    PIZMA: je to halt takový vděčný. přitom ta slečna prostě jen nahlas a otevřeně vyslovila obvyklé pochybnosti všech návštěvníků moderních galerií umění :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PIZMA: Že ty jsi ta slečna co miluje transparentní materiály :)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    SALAMAN: už mi to přijde ohraný
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PNXNTDD:
    ERRTU: Uf, kdyby jen podnikatelský záměr, je možný, že tento trend vznikne. V souvislosti s nějakým tím přihlášením se ke svým kořenům.
    M0R
    M0R --- ---
    VYHULENY_UFO: ale discokoule
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ERRTU: Ehm... v tý větě cos napsal se skrývá celkem solidní podnikatelskej záměr.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FESTER: Nejsem si jistý, jestli je to umělecká instalace, nebo jen náhodné seskupení větví.
    FESTER
    FESTER --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VYHULENY_UFO: na druhou stranu, trendem dnesni doby je spis retez na koulich...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERRTU: minimalne koule na retezu by byla velmi retro.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PNXNTDD: jakoze cernej hipster by mel mit retezy kolem kontniku, pytel na bavlnu a umely jizvy po bicovani na zadech?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    COMMANDER: Jako já nejsem rasista, ale hipster by měl bejt bílej...
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: normálně jsou v odporu!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Raději hořící jezero, než "převýchova" sexuality!

    Btw závislost na perníku léčitelná je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam