• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MABLUNG: tak nejsou manžestráky jako manžestráky (svetr jako svetr, atd atd) ... kalhoty prostě můžou buď padnout jako ulité, nebo si schválně můžeš koupit špatnou velikost a mít je buď vytažené pod prsa (v připadě hipsterek) nebo "snad až příliš těsné" (v případě hipsterů) ... víš jak ;)
    CDR
    CDR --- ---
    tvrzením, že Vonnegut je hipsteřina jste mi zkazili den!!!
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    SEDELAVLOKALE: To mám stejně. Já jsem se dlouho přemáhal, než jsem si byl znovu schopný obléct manšestáky a svetr s výstřihem do véčka a polotřičko, tak to nezvládám pořád. I ke košili mám z děství stále zažitou nedůvěru.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MULTICAT: jestli sis toho nevšimla, tak to, co jiní dělali před dvaceti lety, to dělají hipsteři dnes ;) Npař. hadry, do kterých mě navlíkala máma a já je nesnášela, jsou teď žhavý zboží a já zadržuju smích, když to na ulici potkám.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MULTICAT: jestli čteš knížky co maj víc jak padesát stránek, tak jsi hipsterka
    MHO
    MHO --- ---
    ERRTU: ja tam snad zajdu. To preci nemuze byt pravda.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ERRTU: Že by byla nakonec Snídaně šampionů kuchařka?
    M0R
    M0R --- ---
    SEDELAVLOKALE: tam maj v kuchyni urcite na to vareni stroje ala Rube Goldberg :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SEDELAVLOKALE: cte ji vonneguta dokud nezmekne?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    DOKKTOR: cive nevíš, jaký postupy používá hipster při vaření mrkve ... já si to představuju tak, že si to ani nedovedeme představit :D
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SEDELAVLOKALE: no tak hlavně, že kuchaři moc pracovat nemusí ;)
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    SEDELAVLOKALE: Jasne, podzimni listi... :-D
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PEPENKA: jenom nerozumíš tomu, jak spolu jednotlivé ingredience pracují ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PEPENKA: holt asi nejsi ta spravna cilova skupina... jak by rekl klasik: je to blbe, to by mohlo mit uspech...
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    ERRTU:
    CARODEJNICE: To uz je normalni lichva. A ty "jidla" mi prijdou dost uhozeny, spis fuj.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    a nepřišel zase do módy třeba cyklostyl? :D
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Tak to je pecka... dostal mě dezert

    Dát za mrkev s hořčicí a šlehačkou skoro dvě kila... to je nářez :D

    Karotka s rakytníkem, šlehačka, hořčice 168 Kč

    Je to tohle? :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: tohle uz snad patri do wierd. mam dojem ze neco v mem zpusobu obzivy praci neni v poradku...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak nám v Karlíně otevřeli novou restauraci, můžete si tam dát půl cibule za 135,- Kč. Myslim že se tam bude lovit jedna báseň.

    http://eska.ambi.cz/

    "Dole v bistru vám připraví espresso z letošního modelu kávovaru Black Eagle a podávají ho v japonských šálcích, které perfektně pracují s pěnou, která nespadne ani po cestě do druhého patra restaurace."

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Designer a typograf Jakub Marik.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam