• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    L00K: reálný lovení, to se mi líbí!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    bohuzel fotka je v nizkem rozliseni a tak nelze jejim zvetsenim nalezt odpoved na zcela zasadni otazku, zda je refrakcni index tech bryli <> 1 :)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    tohle podle me neni hipsterka nicim, moozna tak velikosti a tvarem bryli - to, a ani ze ma prehozeny vlasy v tomhle pripade neznamena nic hip.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    COLBEN: kdybych si myslel, ze fotka je samonosna, nedaval bych sem ten text:)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: Čteš mi myšlenky :D Čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: tu zrzku urcite :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    EZOP: Stačilo upřímně napsat že bys ji mrdal.
    EZOP
    EZOP --- ---
    LA_PIOVRA: Hipster nehipster, je ale okouzlující.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    LA_PIOVRA: imho ma malo uhozeny outfit na hipstera, ale nevyznam se v tom a na prahu 6 jezdim jen sporadicky tak nejnovejsi trendy nestiham:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Lucie Křížková photography 1 hr ·
    Dobré ráno. Viz příspěvěk níže, jsem začala pracovat na novém projektu.. A díky své lásce ke KitKatům, jsem se nechala inspirovat školním automatem Cafe+co.:)
    Zdobí ho, stejně jako tohle jejich auto, sympatická zrzka. A tak se obracím na vás! Do svého projektu ve spolupráci s beyou.cz a Kateřinou Holcknechtovou hledám pihatou zrzku!;-) Vaše fotografie mi posílejte do zpráv. Těším se na spolupráci a přeji úspěšný den.

    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MATT: fuj, nevim jestli bych stal o tzv. drobečkovou imunitu :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    Science Shows That Having a Beard Could Help You Fight Sickness - Mic
    http://mic.com/articles/132997/science-shows-that-having-a-beard-could-help-you-fight-sickness
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MARETHCEK: no tak hipsterina je mainstream, nesmi vas bejt malo, aby ste nebyli zbytecne vyjimecni...
    M0R
    M0R --- ---
    FI_CZECH: no ja to myslel tak, ze hipster musi mit jabko, ne ze jabkar musi bejt hipster :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    FI_CZECH: no z 90% ho maji pozeri a zase 90% pozeru jsou hipsteri takze urcita korelace tam je:)
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    FI_CZECH: jestli jo tak je nas fakt hodne
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    M0R: Ale tak zas mit apple samo o sobe jeste neni znamka hipsteringu, nebo uz jo ?
    M0R
    M0R --- ---
    MASOO: jedine jestli ma Apple :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    LA_PIOVRA: kdyz na to tak koukam, tak je dneska v podstate hipster kazdej moderni clovek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam