• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak ta kavarna v NTK (je tam jen jedna, ne?) je taky takovej baristickej projekt, ne? Nejaka angazovana hip skupinka ma pronajaty prostor, v nemz provozujou kavarnu a sami jezdej i s barem jinam (nabizej catering, tedy pronajmout si BARISTY :-)) ). Jidlo samy tajine, mungo, stouchany celer s fenyklem, k piti fritzka a samozrejme KAVU...

    Ale on Fritzek ani v Reichu v obchodacich neni nijak laciny (ta tretinka tak ojro)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MATT: do it;)

    MIKEFINDER: to myslite Neustadt?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MATT: taky jsem nevedel esli se mam smat nebo brecet kdyz jsem videl menu ty kavarny co jsem posilal..
    Fentimans zázvor 0,125 40 Kč
    Fentimaans limonády 0,275 65 Kč
    Thomas Henry Grapefruit 55 Kč
    Fritz Cola 65 Kč
    Fritz Cola light 65 Kč
    Qcumber 70 Kč
    Rauch juice 40 Kč
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MASOO: ale priznam se, ze to matecko jsem si oblibil :) nakopne a neni to tak silene sladky jak nehipster limca :)
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    MATT: To NTKčko je vůbec vtipný. Loni jsme tam dělali nějaký akce, domluva, že občerstvení bude servírováno na tu a tu hodinu. Deset minut, co to měli přivézt a nic, tak se šla kolegyně podívat co se děje a jezdili tam na servírovacích vozících. Když jsme se ještě předtím domlouvali na podobě občerstvení, tak vymýšleli taky zajímavý věci - třeba, že dají na tác jednu rybu pro všechny. Když se kolegyně ptala, jak to těch 15 lidí z toho jednoho tácu bude jíst a jak si to rozdělí, tak jen krčili ramenama. Filozofové :)
    MATT
    MATT --- ---
    MASOO: no me prave zaskocila cena fritzkoly v NTKacku, kde maj tusim 10° unetice kolem 30 a 12° za 37,- oboje samozrejme ve velkym. a tretinka fritz je za 45,- nebo to matéčko, dyť pul kila ho stoji asi 80,- si asi udelam klub a budu prodavat _domaci_ maté za 80,- dve decky... ;))
    MASOO
    MASOO --- ---
    MATT: neni to uplne tak, tedy aspon ne v podnicich, kde se pohybuju ja;)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MATT: platis za cooool znacku prece! Tocenou malinovku si umi dat kazdej vidlak, ale kolu s nalepkou "alternativa", to neni nic pro malomestacky burany! Takze to nemuze stat par kacek!
    MATT
    MATT --- ---
    tvl, tyhle nealko napoje v cene 5kc prodavany za 50 me docela iritujou..
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: u me stejne vede Zapatista od Pragra, i kdyz je to vlastne jen studeny kafe:D
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOUNTBATTEN: club vytlacuje Ulticha mate, fritz kola jeste tolik nezdomacnela, protoze ji malokdo dovazi
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: ten uces, mam pocit, ze Rudis se o prosazeni tohoto hitlerjugend podholu jako nudnyho sestrihu pro fotry snazi od zacatku tisicileti a stejne jsou na nej i dnes reakce "co to ma za dementni hipsterskej uces?". Dal, nez mezi pozery hrajici si na alternativu, to nedojde. A ano, uz je to nudny sestrih, uniformne ho ma kazdej pozer.
    Ad:drink Fritz kola: tak uz? Uz cesti hipsteri prestavaj se modlit k club mate a jedou ve fritzkovi, jo?
    MASOO
    MASOO --- ---
    OCTOPUSS: jenze tohle je ted uz uplne nudny sestrih, co bude mit kazdej fotr...... :/
    SPIRA: neni nad to narvat 180tis do pronajatyho bytu....

    ale jako coze je tohle?
    Postel v ložnici je například z palet z IKEA.
    jakoze to tam prodavaj a nebo je ukrad z kontaku za skladem?
    OCTOPUSS:
    MOUNTBATTEN: jak rikate;)

    VIXLE: vlna tehle drinku je jediny dobry..... ale stejne Branik je Branik...
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    SARKALINA: snidají na tom pochcaným proužku trávy mezi silnicí a chodníkem? to je nechutný
    MATT
    MATT --- ---
    na hypnu vysla tahle picovina..

    Plio - Pohřeb Hipstera (Official Zdechni Píčo Audio)
    https://www.youtube.com/watch?v=qrJ-RvMAHuk
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ERIKK: A ten "DJ" něco dělá, nebo tam jen stojí a mává rukama? :P
    ACKO
    ACKO --- ---
    SPIRA: největší bomba je zeď s nápisem kup fofolu. To mě zabilo. Už teď jsem byla lehce znechucená cestou z Mníšku pod Brdy, protože cesta je vyzdobena reklamami na meflounovou fofolu. A tohle mě dorazilo.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KOTWA: to nejsou pravi, roudnicky nemaj radi transparentni materialy
    KOTWA
    KOTWA --- ---
    SARKALINA: cože, hipsteři už i u nás v Roudnici? člověk před tím utíká z Prahy, aby ho to stejně dohnalo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam