• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MATT: Panebože, dyť vůbec nemí zpívat! Ale jako VŮBEC!
    MATT
    MATT --- ---
    shiny happy people ;))

    Korso Krymská 2016 - The last song - Let the sunshine in
    https://www.youtube.com/watch?v=ckrIIgCpE3w


    KORSO KRYMSKÁ III
    https://www.youtube.com/watch?v=2poSDeXVvqs
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    SA_KRA_: Tezko rict, jestli to je umelecka performance nebo jen nahodne seskupeni lidi :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SA_KRA_: KILL IT WITH FIRE!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SA_KRA_: chovanci ustavu se sluni venku?
    (jako nevim, vypadaj jak mentosky a to je dany diky looku, obleceni, doplnky, ale v 80./90.letech mi ty hnusy taky prisly hezky a kdyz nechapu, proc to nosej, musim si uvedomit, ze jsem to taky nosivala a myslela si, jak mi plisnace se zariznutym pasem a neforemna napul zastrcena kytkata kosile slusi)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    THX_1138: Podle me to zachytil dobre. Co hipster, to idiot.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INK_FLO: posledni polozku jsem precet jako "roach juice". zvlastni je ze mi to vubec neprislo divny...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    VIXLE: fentimans ale narozdíl od fritz coly nejsou břečky...dandelion and burdock je výborná
    QWITI
    QWITI --- ---
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    FESTER
    FESTER --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Národní technická knihovna.
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    co je kurva ntk?
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: abych nebyl jen negativni, musim uznat, ze vcera to tam bylo uplne vpohode a ve vysledku usmevava barmaka byla mnohem lepsi nez nadrazni vycepak ;) tu desitku maj za 32,-
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VIXLE: nemelo by spravne spise byt "kavarna, ktera hleda jmeno?"

    Karel je King: Hipsterská hudba a světelná show lákaly davy 
    http://www.blesk.cz/...ny-cas/394181/karel-je-king-hipsterska-hudba-a-svetelna-show-lakaly-davy.html
    „Floex a Sifon naprosto zbožňuji. Přesně tahle hudba patří k Letné. Kde jinde se najde tolik hipsterů pohromadě, že? Jednoduše nejpovedenější akce poslední doby a ještě ke všemu zadarmo,“ těšila se studentka Bára (24).
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    MASOO: Mám na mysli Cafe Prostoru_

    A dostat z nich fakturu bylo taky dobrý. Měli jsme to celkem kolem 65 tis. a o fakturu jsem je 3x urgoval - akce na dva měsíce (potřebovali jsme rozepsat občerstvení přesně po dnech). Asi to dělali z lásky a peníze nechtěli... :)
    MATT
    MATT --- ---
    PLOMBDENTIST: ja vim, piti v podniku pod 2E je vpodstate zazrak ;)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATT: musíš přestat žít v minulosti, otevři oči a leť!
    MATT
    MATT --- ---
    PLOMBDENTIST: ale houby... 1) na nádru se roznášelo a to jsi měl pivo dřív než si ho chtěl. 2) v NTK je to pomaly, i kdyz prijdes rovnou na bar 3) minulou středu v NTK bylo taky bez obsluhy a ty holky to fakt nezvladaly..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam