• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    prekvapuje me ze se tu jeste nezminil snad nove zrizeny, na lukrativnim rohu nekde u lazarske, velky stylovy Gentlemans club holicstvi nebo co. ocividne to bude hodne luxusni a predpokladam zalezitost nejen z pohledu kluku a panu co si pesti vousy a toci knirkem, ale pocitam ze i poslouzi jako socialni prostredi, pro navazovani tech spravnych kontaktu (clovek nikdy nevi, tak proc treba ne v posh holicstvi?) a zakulisnich dohod ve stylu uzavrene spolecnosti, urcite komunity spojujici uroven a movitost (nazev mluvi za vse co asociuje), pripadne ten vzhled.
    na trendech se da vydelavat jako nikdy driv a chytreji, protoze se stavaji spotrebiteli trendu konzumu z vlastni vule a presvedceni a fanousky dobrovolne. neco na zpusob jedne z myslenek utopickych spolecnosti popisovane orwellem nebo bradburym (vybavila se mi ted fajn nedavna vystava v doxu - brave new world). holt marketing v preinformovanem svete. tenhle "moderni" vizual a styl uz absorboval, vzdyt v kolika reklamach a na kolika bilbordech uz jde videt vousac s patkou...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TOM: obrat 800 tisic za mesic. ztratil jsem posledni iluze o svete.
    TOM
    TOM --- ---
    IDENTITY: přesně. chtěl jsem to odlišit od "kadeřnictví", ale nevěděl jsem, jak tomu říkají ;)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    TOM: Myslíš z barbershopu snad, ne?!
    Jinak esenciálně hipsterskej podnikatelskej záměr :)
    TOM
    TOM --- ---
    by mě zajímalo, jestli ho pojmenovali rodiče, anebo jestli v rámci budování image zašel z holičství rovnou na matriku...
    Inspiroval se Baťou a jeho dřevo s křídly teď létá z Beskyd do světa | Forbes
    http://www.forbes.cz/ctirad-sara-bewooden-doplnky/
    (alert, odkaz se první přesměruje na "citát dne", je potřeba kliknout na "pokračovat na forbes")
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    OCTOPUSS: inspirace byla trošku jinde :)

    image | Funny,Other,Men | picard's picture automat
    http://picards.biz/i/1306/
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    EFFKA: Viděl to na Instagramu.
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    N_I: trapny, trapny, trapny...ne, opravdu nepochopim, co nekoho dospeleho vede k takove forme sebeprezentace
    NOIK
    NOIK --- ---
    N_I: to neni hipster ale office píčusek
    N_I
    N_I --- ---
    nych lidicki

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PALEONTOLOG: Já jsem si zas nedávno oholil péro a připadám si podobně...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: nedávno jsem oholil hubu a musím říct, že se cítím zase nudnej obyčejnej člověk. s vousama (nemám husté) jsem se cítil mnohem líp a těšil jsem se mírně větší vážnosti. mnozí pánové jsou krutoří a nemají s hipsterstvím pranic společnýho.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Třicet důkazů, že ta vaše výmluva za vousy nestojí za řeč | VICE | Česko/Slovensko
    http://www.vice.com/...rld-beard-and-moustache-championships-stuttgart-2013-876?utm_source=vicefbczh
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOUNTBATTEN: v hipsteřině nejsi normální, jsi normcore.... a proto tento klub musí existovat, aby si normcore nepřipadal nenormální ;)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FI_CZECH: kdyz jsme na Nyxu, tak je jasny, ze se nudime! Jinak bysme stepily atomy a jiny zasluzny cinnosti pachaly!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FI_CZECH: nudit se da na internetech vselijak, vyplnovanim testum, troleni ukrajinskych fasistu, tlachanim s matkama z mimibazaru ci jen sledovanim nyxu. no asi to znas. ;)
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    TO se fakt tak nudite, ze ste u ty debility vydrzeli az do konce jo? :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MASOO: je velmi osvezujici se o sobe docist, ze jsi "normalni", ze? :-))))
    MASOO
    MASOO --- ---
    ZUZKAOU:
    VYHULENY_UFO: You got 5 out of 8 right! You know your stuff.
    VYHULENY_UFO: Jste s největší pravděpodobností představitel tzv. normcoru a s hipstery nemáte vůbec nic společného.
    Ufff:-))))
    BOS
    BOS --- ---
    THX_1138: jak je vidět, i hlupáků je zde stejné procento jako v běžné populaci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam