• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Letni filmova skola Uherske hradiste
    Hipstri zne!

    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    Sakra a me se ty dreveny bryla fakt libej a premyslel jsem o koupi,ale zapadnou diky tomu do "krymska" stylu? To jeste musim zvazit..fnuk
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Nejvetsi kolonie hipsteru spatrena minuly vikend na Colours. Bylo tam vsechno. Vousy, divno bryle, divno ucesy, klobouky, motylci, kocky a kotata, kvetinove celenky, mokasiny, stare fotaky, pouzdra na mobil ve tvaru kazety. Pak cela design zona, kde se shlukovali a ochali nad drevenymi brylemi a motylky.
    Nutno dodat, ze ne vse bylo peklo, treba tasky z plachtoviny.
    No a predposledni den se mi seslo zbyle suche obleceni tak, ze jsem nosila zlute ponozky ve zlatych sandalech. To bylo pochval, panecku!
    NOIK
    NOIK --- ---
    ONITSUKATIGER: ale děcko má zdá se klasickou plenu, ne nějakou hadrovou z bio fair trade vláken, tak snad to nebude tak vážný
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    a Zibrida taky jednoho znam....
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    T6MA: Nevěděl jsem, že do módy se vrací římské tuniky…
    ONITSUKATIGER: Hildegarda je cajk, kamarád chodil na ZŠ s Ribannou!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    OMNIHASH: Mne je hlavně lito toho ditete. Podle me mu dali nějaký totálne out of space jméno jako Hildegarda, Hromnice, Balbína či Žibřid, budou ho oblikat do patchwork hadrů a dávat mu divný svačiny do školy (chia semínka a rakytník).
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    CDR: sice píšeš "vnitřní krásu" ale já tam vidím "kvalitní stisk"
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    INK_FLO: jedním slovem "platonismus"
    i když je nad slunce jasné, že je tento životní postoj v dokonalé opozici k chápání světa daného sociálního etnika
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    OMNIHASH: no tak nechci soudit podle vzhledu ale bojim se ze chlapik tomu genofondu taky zrovna neprispeje...
    CDR
    CDR --- ---
    jste hnusní, nekoukáte na vnitřní krásu!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    T6MA: tohle je nejlepší důkaz pussypower, můžeš vypadat jak dvojče Dwayna Dibleyho, ale stejně se najde někdo, kdo tě obskočí a naštěká do boudičky.
    PRAVDA
    PRAVDA --- ---
    T6MA: To je fakt nechutný.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PNXNTDD: "vousy symbolizují životní styl a společenské hodnoty"....škoda že to víc nerozvedli, celkem by mě ty hodnoty zajímaly. Největší filozof se tam dostal jen k hlášce "na životě jsou nejhezčí momenty"
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MATT: OMG, ten na prostřední fotce má Public Obscenity Cut!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: no hele, driv nebo pozdeji si nejakej hipster vzpomene na modu v 80's a objevi se kola s drevenymi volanty...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: "Dobře vypadat..." Aha... jo tak, jo no...

    Ale jinak kola to jsou pěkný, ale dřevěný rukojeti fakt nechceš...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    drevene blatniky, je to dostatecne hipster?

    Ze starých kol vyrábějí unikáty s dřevěnými blatníky, jediní v Česku - iDNES.cz
    http://finance.idnes.cz/...k-pavel-zajic-rozhovor-1rd-/podnikani.aspx?c=A160710_120949_podnikani_mrs
    ZAK
    ZAK --- ---
    ha, justicni straz, na hipstra trosku divnej vohoz teda
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    T6MA: jako nic proti, at si vypadá každý jak piča dle svého nejlepšího uvážení, ale když vidím takto malé dítě bez špuntů, před takto velkou stageí, tak mě v telefonu svrbí číslo na sociálku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam