• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: moc zahuleno tam teda neni...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: https://www.google.cz/...m5!3m4!1s0x0:0x7ba9c641a4f7640e!8m2!3d50.0833144!4d14.4179537!6m1!1e1?hl=cs

    a jak o tom vím ? bejvávala tam wzorkovna, tak jsem zašel na jedno. prý ČH, v skutočnosti zkapalněná špína z trubek
    BIDA
    BIDA --- ---
    ZUZKAOU: Ono to bylo asi myšleno jako upozornění, jak je to jejich kafe ekologické, jelikož jsou (pokud je mi známo) asi jediný výrobce kafekapslí, který je použité zase sbírá a recykluje - údajně je možné do jejich kaváren nosit použité kapsle do sběrného kontejneru, pokud od nich má kávovar se servisem firma, odváží to na recyklaci jejich auto při závozu nových kapslí.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MAR_TINA: spatne to chapes, ty konfle davaj +1 styl, ne funkcnost!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VIXLE: 140 000!
    Jako ozdoba to může fungovat. Ale je potřeba říci, že knoflík musí mít velikost na tu dírku, která je v oblečení, tedy jentak vyměnit to nepůjde. Obráceně se to trefuje lépe, šije se dírka podle koupeného knoflíku. A až přijdou ke švadleně na opravu vytrhaných látek ze sak a kabátů, budou se divit, jak špatně se to opravuje.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    fascinuje mne ten cool češtin: Dostupnost:Tento Cnoff je v tuto chvíli OFF
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PNXNTDD: zjistili jste někdo ceny těch knoflíků? Vpravdě hipsterský :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Myslím, že tady ta ultračurácká hypersračka sem určitě patří..

    Apple's $200 Book
    https://www.youtube.com/watch?v=IDkS_LQmMvw
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Nechápu, že to přede mnou ještě nikoho nenapadlo, říká novodobý knoflíkář - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...-cnoffs-knofliky-cesty-vzhuru-f2v-/domaci.aspx?c=A161111_092623_domaci_mcn





    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOLOCH: Haha :-)
    "ve skutečnosti poslouchá jenom šumění lesa. Na vinylu"
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    THX_1138: Shreck is love, Shreck is life
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: A víš co je na tom geniální ? Vleze se to do tašky...


    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: presne toho sem se bal... :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: Slim ta vysoce nepraktická pičovina co drží v ruce, nejspíš si to rvou do prdele protože kulatý tvary už je nebaví.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: slim...co?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ty vole... tohle mi fb předhodil jako reklamu na hipsta vynález roku : Slimbottle....

    *FACEPALM*



    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    STOOL: Ty jemné nedokonalosti právě zdůrazňují nedokonalost osobnosti a emoční průběh tvůrce.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MIKEFINDER: Jak se znám tak bych byl z té instalace tak zmatenej, že bych nachcal do toho akvárka....... pro jistotu
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: vlastne je to hipsterstvi celkem chytry zpusob reseni problemu. ses linej vymalovat? tak radsi pretvor sam svoje vnimani, ze se ti to bude libit :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    a ja jsem dneska v jiste hipsta kavarne u palacaku. dal jsem si satecek plneny kozim syrem, dvojity kafe a roztacim kola ekonomiky 4.0. hipsta vedle me sjizdi na mobilu robejska v dvtv. mistnost je osuntela a opryskana, ale je do ni pridano par modernich predmetu a vlastne to vypada docela cool :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam