• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    PASTEL: prave jsem pochopila co dela content creator. kdo je kurva content scout curator? hleda v lapaku fousaty lidi, ze kterych vytvari content creatory?
    tahle doba me zmaha.
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    PASTEL: jo a podle FB je ted momentalně Content scout & Curator
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    SA_KRA_: :-D spolužáci.cz, jsem měla tu čest sedět tři roky o dvě lavice za nim, akorát tenkrát to byl ještě ultimativní hopper. Ale v jádru je to dobrý člověk :-D
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Dobře to tady jede!

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    takze kdyz sem pisu prispevek, jsem content creator, a kdyz ho ctete, stavam se i influencerem jo? a muzu si to ted psat do zivotopisu?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    To jsou jenom vyvoneny terminy, ktery mu maj pomoct klofnout nejakyho hipster kuncafta nebo hloupejsiho project managera reklamky.
    A) Content creator - dava nudnym webum zabavny/zajimavy obsah, tj. pise texty pro weby, mozna sem tam vesely obrazek nebo videjko
    B) Influencer - ma hodne followeru na fb, twitteru nebo instaci
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SALVATOR: ja myslela, ze pisou svoje blogy a je to nejakej kodovej nazev pro - vcera jsem koukal na instalace kelimku od piva a byl jsem iluminovan - nebo tak neco..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SA_KRA_:
    SARAJ: Mezi náma - co je content creator? To je tak vágní, že si pod tim de představit úplně cokoliv.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SA_KRA_: co je - doprdeleuz - influencer?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    a takhle to dopadne, když kluci nejdou na vojnu
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    pracuje jako content creator, influencer a tak. samozrejme. yhle pojmy si takovi lidi urcite vymysleli sami, protoze antimainstream jeste nepokrocil tak daleko, aby o sobe verejne rikali, ze maji ICO.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    NAGASAWA: Vypadá jak kokot
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dnes rano na treninku: hosanek se sportovni taskou Louis Vuitton (sic!) a cernejma puncochacema upustil sklenenej (!) flakon s nejakym pitralonem nebo necim podobnym, takze se strepy rozlitly po celejch satnach a vsechno tam ted smrdi jak kurva z perlovky.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: pochybuju, ze lide, kteri chodi do Kafe v lese a tenhle clovek, maji cokoli spolecneho, jakkoli jsem, samozrejme pripraven se posklebovat obema.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    ANTICLOVEK:a divis se? liska driv chodila na honosny plesy, ne do kafe v lese..
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    NAGASAWA: omg i ta liška z toho je nějaká vyděšená
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEPASO: do dnesniho dne jsem to neznal, ale podle blogu na kterej ted koukam to je hipsta-buzno-snobskej-picus. Sidecut, slim, knirek. Jasnej hipster.

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    to neni hipstr, to je jenom snobskej pičus.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Hipsta peklo level 3000

    Také u vás v noci sněžilo? Co dnes hřeje vás? Mně konečně přišla tato nádherná starožitná štóla z lišky, kterou jsem objevil na Ebay
    Czech Fashionisto's Diary: Kožešinový límec z hnědé lišky
    http://www.czechfashionisto.com/2016/11/kozesinovy-limec-z-hnede-lisky.html
    CADAVRE
    CADAVRE --- ---
    PNXNTDD: Tvl, takovýhle firemní katalogy nám chodí do práce zadarmo jako spam a většinou se rovnou vyhazujou, Apple je prodává za pět tisíc, no vskutku inovativní firma :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam