• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    GEG
    GEG --- ---
    KEPASO: To je celkem silna kava, zvlast pro cloveka co si ho pamatuje z gymplu jako kluka co zil tvrdym rainbow az hippie zivotem, ke kterymu nas ta skola tak trochu vedla. Tehdejsi spoluzaci mi rikali ze "Mařas uz je jinde..." nicmene ze se takhle zblazni sem necekal... holt, influencer tvrdej chleba má
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    jakub prijde do kancelare kreativni agentury bubble, predtim nez zacne vytvaret concent, uprdne si na socialnich sitich. je jedno, ze je to sracka, jde o dosah a zapojeni followeru, pak se z nej stava influencer.

    ps: radka je skvela!

    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    PASTEL: prave jsem pochopila co dela content creator. kdo je kurva content scout curator? hleda v lapaku fousaty lidi, ze kterych vytvari content creatory?
    tahle doba me zmaha.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VIXLE: rozhodně! ale musíš to ještě sdílet na další sociální sítě
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    PASTEL: jo a podle FB je ted momentalně Content scout & Curator
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    SA_KRA_: :-D spolužáci.cz, jsem měla tu čest sedět tři roky o dvě lavice za nim, akorát tenkrát to byl ještě ultimativní hopper. Ale v jádru je to dobrý člověk :-D
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Dobře to tady jede!

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    takze kdyz sem pisu prispevek, jsem content creator, a kdyz ho ctete, stavam se i influencerem jo? a muzu si to ted psat do zivotopisu?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    To jsou jenom vyvoneny terminy, ktery mu maj pomoct klofnout nejakyho hipster kuncafta nebo hloupejsiho project managera reklamky.
    A) Content creator - dava nudnym webum zabavny/zajimavy obsah, tj. pise texty pro weby, mozna sem tam vesely obrazek nebo videjko
    B) Influencer - ma hodne followeru na fb, twitteru nebo instaci
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SALVATOR: ja myslela, ze pisou svoje blogy a je to nejakej kodovej nazev pro - vcera jsem koukal na instalace kelimku od piva a byl jsem iluminovan - nebo tak neco..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SA_KRA_:
    SARAJ: Mezi náma - co je content creator? To je tak vágní, že si pod tim de představit úplně cokoliv.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SA_KRA_: co je - doprdeleuz - influencer?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    a takhle to dopadne, když kluci nejdou na vojnu
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    pracuje jako content creator, influencer a tak. samozrejme. yhle pojmy si takovi lidi urcite vymysleli sami, protoze antimainstream jeste nepokrocil tak daleko, aby o sobe verejne rikali, ze maji ICO.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    NAGASAWA: Vypadá jak kokot
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dnes rano na treninku: hosanek se sportovni taskou Louis Vuitton (sic!) a cernejma puncochacema upustil sklenenej (!) flakon s nejakym pitralonem nebo necim podobnym, takze se strepy rozlitly po celejch satnach a vsechno tam ted smrdi jak kurva z perlovky.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: pochybuju, ze lide, kteri chodi do Kafe v lese a tenhle clovek, maji cokoli spolecneho, jakkoli jsem, samozrejme pripraven se posklebovat obema.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    ANTICLOVEK:a divis se? liska driv chodila na honosny plesy, ne do kafe v lese..
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    NAGASAWA: omg i ta liška z toho je nějaká vyděšená
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEPASO: do dnesniho dne jsem to neznal, ale podle blogu na kterej ted koukam to je hipsta-buzno-snobskej-picus. Sidecut, slim, knirek. Jasnej hipster.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam