• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    POOWL
    POOWL --- ---
    Skandál drogy prevalcovaly hipstry
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    INK_FLO: vždycky mě pobavěj tyhle světácký odhady, povětšinou ještě doprovozený hláškou typu ale ta majkova pasta, co vozí z Caracasu, to je jiný pošušňání, z tý se rolujou nosní přepážky samy. 15% má tak koudyho 400% vývar v krossu, průměr u lam, co se nechaj chytit s pytlem v kapse vyndaný ve tři ráno na nábřeží je dvojnásobnej a ani na 60%+ nemusíš mít supersoftskillz/ochotu polykat černý macky ve stromovce, stačí nebejt kokot.

    Ceny a čistota drog - drogy-info.cz
    http://www.drogy-info.cz/drogova-situace/drogove-trhy/dostupnost-drog/ceny-a-cistota-drog/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MELDA: celoevropskej průměr je 15 - 30
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    chtěl jsem něco napsat, pak mi ale došlo, že mám na účtu pravděpodobně míň peněz než Koudy a tím pádem by byl můj argument invalidni :-(
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    tyvole on rozvinul tenhle shitstorm na zaklade postu od NIho...

    ehm, OD NIho!

    mel bys vic cist nez se vypisovat/ohrazovat. ten si tu jede svou na vsechny strany nehlede na nikoho...
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Ach jo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: Nene..ja rozhodne nejsem influencer ani brand manager nebo hipster..proto sem se tu vuci tomu taky ohradil a vznikla z toho tahle klasicka nyxacka diskuze - [ KOUDY @ Ulov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky) ]
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: A ty jseš teda jako ten influencer jo? Já jenom abych se v téhle zábavné diskuzi trochu zorientoval.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUTNY: ja nepotrebuju vylepsit vystupovani na socialnich sitich..Jen se neshodnu s lidma jako ses ty a par dalsich tady..to je naprosto normalni..v realu se taky kalouskovci neshodnou treba ze zemanovcema..
    KUTNY: samozrejme ze ne kazdej to potrebuje..nekdo zas potrebuje chlastat 5 piv denne..za to zas neutracim treba ja..Kazdej at si svy penize utraci za co chce ne?...Jako ja tu neprudim do lidi kteri za svy prachy jedou nekam na dovolenou nebo si koupej novej bong a hazej po nyxu fotky tak nechapu proc nekdo prudi do me za to ze si za svy vydelany penize koupim treba hodinky ze kterejch mam radost...Z danovym systemem sem nikdy nevymrdaval a to podnikam 14 let..takze tady ses troskou vedle..stejne jako s tou imaginarni aurou..
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Tak si je dej do ignore, nebo cos mi to radil.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Nebude to tim, ze je to dle www stranek PR agentura? Treba ti chteji na socialnich sitich za par micu naoko vylepsit tve vystupovani.
    OCTOPUSS: Me burt, co je jeho smysl. Me ten clovek svych zpusobem bavi, chvili. Pak uz to zacne byt otravne.
    KOUDY: Ne kazdej potrebuje auto, hodinky, prodavat kokain, vymrdavat s danovym systemem a vytvaret jakousi imaginarni auru na socialni sitich.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kdyby si me tu nejaci fetaci nebrali zas do huby a nedavali me do jednoho pytle s hipsterama z facebooku tak by byl klid!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OCTOPUSS: ale my prodavame servery a diskovy pole od dellu porad..a tvuj tchan si urcite rad za svy penize neco koupi ne?...Asi je malo influencer no....Jasne ze nezavidi
    KEPASO: ja bych radsi kalouska no..je to zmrd..ale alespon je pekne citelnej..a ne..i tehdy sem to hodil topce.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    bezte s koudym do hajzlu... vzdyt ma nejakou poruchu a ke vsemu se musi vyjadrit 10x.... kdo to ma cist, zlati hipstri :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KOUDY: adeji prestan zminovat komunisty a babise. urcite jsi mu to tehdy hodil. dekujeme. lol.

    Martin Koudy Kautsky proc?..naopak slav vitezstvi ne?...cssd nema 35% ale 20...levice neziska vetsinu takze sobotka nebude moct vladnout s komouskym perem ve svy prdeli...imho velky vitezstvi pravice a babise..ja sem moc rad
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KOUDY: Tchán je podnikatel o "trochu" dýl než ty, a nějak jsem si nevšimnul, že by měl potřebu na sociálních sítích neustále zdůrazňovat, kolik má, kolik ho co stálo, nebo čím jezdí.

    Když jsi byl jen přizdisráčskej dealer Dellu na diskuzáku a bylo ti 20, bylo to docela pochopitelný, ale ve 30 (nebo kolik ti je) je to už jen trapný. A věř že většina lidí ti ty prachy nezávidí; jen si myslí, že jseš kokot.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OCTOPUSS: zivotni smysl?..to urcite ne,..ale sem podnikatel a neziju u rodicu tak sou pro me prachy dulezity stejne jako u kazdyho normalniho pracujiciho cloveka kterej neni vegan
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KUTNY: Prachy jsou koudyho životní smysl, tak k němu měj trochu tolerance.
    To je jako říkat úchylovi, aby přestal prcat malý chlapečky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //cektek, koudy, hipsteri, paroubek.. uz vam to doslo? :D

    ČSSD doručí zemi Babišovi, předpovídal Paroubek v hipsterské kavárně | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...vi-predpovida-paroubek-f4l-/zpravy-domov.aspx?c=A161122_110044_ln_domov_ELE
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Driv byl trendsetter a trendfollower, tak se to dneska jenom jmenuje jinak no. Zadnej skutecnej vyznam to stejne nema :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam