• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KOUDY: neni ani kapka nadeje :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEPASO: na udicku nadeje
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KOUDY: alfabetagamadelta, kam me chces namotavat?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KOUDY: tak to beru zpatky. Nejsi cool. Jsi ... vtipnej. Prinejmensim.
    ale debata dobra, diky .) a to sem jen postla fotku hipstera v kozichu!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KOUDY: myslis v tom korporatu kde jsem byla 9 mesicu po statnicich a uz tam pres dva roky nejsem? to by byl asi smutnej zivot, ne? :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KOUDY: je irelevantni bejt cool..

    - teda Koudaku, takhle si shodit vlastne cely smysl tvyho zivota, stoji ti ten Nyx za to?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GEG: to víš i mladej hipík zvládne jenom omezenej počet otrav jídlem z komunitní večeře vařený v nemytým hrnci uprostřed vesničky z hlíny hodinku jízdy od nejbližšího živočišnýho uhlí
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PALEONTOLOG: mi prijde, ze v tom mate zmatek - local drevo to musi byt, kdyz je to prvotni surovina.
    Ale jakmile delate RECY DIY , je naopak vhodny, aby drevo puvodne pochazelo z nejakyho exotickyho kraje, hlavne ale musis znat jeho puvod! A navsteve pak zasvecene vykladat, kterak veris v zachranu dreva a vdechujes mu novy zivot!
    GEG
    GEG --- ---
    KEPASO: To je celkem silna kava, zvlast pro cloveka co si ho pamatuje z gymplu jako kluka co zil tvrdym rainbow az hippie zivotem, ke kterymu nas ta skola tak trochu vedla. Tehdejsi spoluzaci mi rikali ze "Mařas uz je jinde..." nicmene ze se takhle zblazni sem necekal... holt, influencer tvrdej chleba má
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUTNY: ja mam doma psa a jeho klacky hrozne pritahujou ... :D
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VYHULENY_UFO: Kdyby sis radsi dal na zed vetev z lesa (napr. ze Stromovky).
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    VYHULENY_UFO: jsem napnutá jak kšandy po dědovi
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: pravda DéBéčko taky nebude local....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: vyrobeno v eu, tak by to snad mel byt lokalni zdroj, ne? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: musím tě zklamat, to prkno není z lokálního zdroje, respektive IKEA z čerňáku se nepočítá
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEDELAVLOKALE: jestli si vzpomenu po prichodu z prace, vyfotim. to jeste nikdo nikdy nevidel, prkno na zdi.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    VYHULENY_UFO: tak nebul, vyfoť to, hoď na to nějakej retro filtr a pochlub se nám tu, ne? jsem nečekala, že budu muset radit takovejm zasloužilejm hipstrům ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEDELAVLOKALE: jakej koncept, ja takovy prkna mam z byvaleho ikea skladaciho gauce. jedno jsem rozrezal, privrtal na zed a do nej sem zasrouboval hacky na poveseni obleceni.
    a kurva, ja sem byl uz pred 10lety hipsta :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PALEONTOLOG: že se s tím vůbec někdo tak se.., že?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam