• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    INK_FLO: btw nemám teda hipstery nijak nastudovaný, ale čistě laicky :) mi přijde, že v (pop)kulturních preferencích bude dost zásadní rozdíl mezi tou skupinou co jezdí na krýpko a dokonale vystajlovanými typy z techstartup firem/marketingových oddělení apod. investujících do hipster balíčků dřeva, redifinujících stylových kol apod. :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    JONY: asi tak, v sobotu jsem byl na noisu v Avoidu a nebyl tam ani jeden, spíš samý starý páky...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ... holič, kurva drát! Holič!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    the LOL
    v NL je kocihlav a podobnejch povrchu vic nez dost. obrubniku taky.
    ale to je jedno, zanecham zabomysi putky.
    ja jezdim obcas v jare/lete na kole po praze co sem si privez z nizozemi uplne v pohdoe.
    spis si na to odpruzeni asi pak navyknes a prijde ti nutnosti, nevim, vyrost sem na kole v praze bez nej a tak mi to asi prijde normalex i ve stari
    FOO
    FOO --- ---
    VON_GILOTINE: neni, páč tam to není potřeba. Bavím se o cz realitě, tedy o schodech, obrubnících, kočičích hlavách, propadlejch kanálech a tak.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    CDR: Jaktože ty brýle nejsou ve tvaru ukrajiny ? (kola)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FOO: chces mi rict ze bezny kolo v holandsku je odpruzeny?
    FOO
    FOO --- ---
    CDR: mother_of_god.jpg
    CDR
    CDR --- ---
    LEIN: mlátíš lidi podle vzhledu, jo?
    CDR
    CDR --- ---
    za to, jak jste na mě byli zlí za obhajobu barber shopů, vám sem dám velmi validní obrázek.
    To je můj barber.
    Už zde byl, ale za tu dobu se potůnil se ještě víc :D

    JONY
    JONY --- ---
    FOO: "neposlouchatelny hlukovky" alespoň v tuzemskem prostředí rozhodně neposlouchaji. Jen teď sám nevím, zda napsat bohužel nebo bohudik...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO:
    za vosmičku poznej dřinu,
    kup si moji ukrajinu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: za vosmičku
    https://www.cyklobazar.cz/inzerat/137358/prodam-kolo-ukrajina-top-stav
    normcor se jich v devadesátkách zbavoval za váhu železa. jenže kdo tehdá moh tušit...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ale to neni ukrajina, ze? hipster, ktery chce poznat, ze hipsterina je drina, si koupi kolo ukrajina :D
    FOO
    FOO --- ---
    PALEONTOLOG: za pade, jo? Taková laciná šmucka!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jako bejt hispter, vozím v kufru psací stroj a jezdím na tomhle:
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LEIN: ono to ale přehazovačku má, jen nesmí být vidět.. aby si tě v hospodě nikdo nesplet s obyčejným normcore cyklistou
    ten samej účel asi plní oldfashioned styl, přestože to je nacpaný technologiemi. no ale za pade, to se bude cigošům dobře krást.
    N_I
    N_I --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    FOO
    FOO --- ---
    NOFNAK: no to je různý - od ukníkanejch buzen po různý neposlouchatelný hlukovky, u kerejch můžou práskat knírem, že tomu jako rozuměj...
    N_I
    N_I --- ---
    NOFNAK:http://creepyteepee.org/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam