• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: 1:31 "Oh, my god. Vy ste mathing". Nasleduje: "to je story of your life". No, to je dobra pica!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    u toho videa si člověk říká, že fenomén sociální bubliny vlastně není tak špatnej a má něco do sebe...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KEPASO: Nějak si nejsem jistej jestli ten borec v 3:51 je ještě hipster, umělecká instalace a nebo už klasickej buzerant.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    jakubovo vanocni poselstvi.



    takze... asi takto:

    Jan Cerny squad #MBPFW
    http://www.youtube.com/watch?v=RgHCDW8Co74&t=2m28s
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    My friend tells me that the latest hipster dish in Australia is "soil", which is kale and stuff made to look like dirt. Really. I'm not kidding.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    ja mam za to ze nevkusny trika oslavujici tyhle vizaze snad ani sami hipstri nenosi, ne?
    vyskocilo na me z reklamy tady na nychu, kazdopadne takovych podobnych, motivu potka clovek v obchodaku spousta...


    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SA_KRA_: souhlas. rovnez jsem dalek prehnane adorace, to je vzdy zle
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    VON_GILOTINE: velmi zasluzna cinnost (bez ironie), nicmene heroicke obdivovani tehle lidi, kteri nechteji byt stadem tak moc, az jsou vsichni stejni, me nebere.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SA_KRA_: Aha. Ja koukal pouze na fotky.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SA_KRA_: skejtovy obchody flashback!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BARTOK: voni jsou totiz paradoxne velmi schopny ve nalezani nevyuzitejch prostoru, presvedceni majitelu/mestskejch casti, aby je tam nechali to zvelebit az nakou symboliku a nasledne to posunou dost nahoru.
    takze aside from vizaz jsou to velmi schopny lidi. for real
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KUTNY: me tam minule (to jednou, co jsem tam byla) totalne nastvali, kdyz na mou objednavku nejen ze zapomneli, ale jeste mi tykali, neomluvili se a vubec se chovali, jak kdybysme meli neco spolecnyho v ramci nejaky hip komunity.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KUTNY: Cobra a jeho osazenstvo?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    SA_KRA_: mě tenhle účes vždycky asociuje horský borovice, který mají větve jen na jedné straně kvůli ošlehání větrem...u tohoto adrenalinovýho samorosta je to pochopitelný
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SA_KRA_: Mozna jsem neco prehledel, ale neprijde mi to tak hrozne - ta kavarna.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Doprdele, ono je na FB lajkuje 29k lidí!!
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Me by tedy zajimalo toto:
    "hodil na místa, kam nikdo nechce"
    "bavil se s těma, kterých se kde kdo bojí"
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    SA_KRA_: "Život je můj extrémní sport" ~ "Studoval jsem na humanitní fakultě"
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    omg. cela ta skvadra tam ..

    Kavárna co hledá jméno. 1 hod ·

    Ahoj, jmenuji se Michal, narodil jsem se v Praze a jako dítě jsem chtěl být basketbalista, alespoň tak dobrý jako Michael Jordan. Nevyšlo to. Naštěstí mě máma nechala růst jak dříví v lese, takže jsem chodil na místa, kam nikdo nechce, dělal to, na co nemám, ptal se na věci, který jsou všem jasný a bavil se s těma, kterých se kde kdo bojí. Někdy schválně, někdy ne. Bavilo mě to, takže to dělám dodnes. Žiju z adrenalinu. Život je můj extrémní sport.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam