• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VNITROBLOCK, Radlicka kulturni sportovna, Kavarna co hleda jmeno a dalsi a dalsi mista. hipsteri musi byt na roztrhani, jak to vsechno muzou stihat? pak neni cas ani rozpocet na dyzka.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SARKALINA: nerozumim minuskum. asi nebylo uplne pochopeno, pritom to splnuje hipster kriteria.



    VNITROBLOCK má své logo! Za každým znakem se skrývá třeba váš další projekt, který se nám do našeho bloku bude hodit! Co vy na to?

    / created by Dudes&Barbies and SOFFA /
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Tohle rikali panove z baru na zizkove, hipsteri si sice daj turbodrahou limosku, cokoladicku a ja nevim co jeste, ale pri placeni si nechaj vratit do koruny. Stedri lide no :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jen pro zajimavost, vcera sem chlastal s kamosem rum, on je asi o deset let starsi nez ja a zivi se drockarinou. sice modni trendy nesleduje, takze nevi, ze uchylum se slizkejma nagelovanejma patkama, stejnejma fousama a uzkejma kalhotama se rika hipsteri, ale za to vi, ze centrum prahy je plny barbershopu a podniku pro tyhle lidi. spravne rozpoznal, ze existuji dva modely. model drevorubec/myslivec a model morsky rybar a strasne ho serou. rikal mi, ze nedavno vezl nejakou buchtu, kterou nalozil u nejakyho hipstapodniku a rikal, ze byla tak priserne ozrala, az se bal, ze mu poblije novou karu a furt mlela nejaky hovna, jaky sou to kreteni, buzeranti a zmrdi. no a k tomu mi dodal, ze je hrozne nerad vozi, protoze rikal, ze kdyz nabira tenhle typ lidi, tak bezpecne vi, ze nenechaj ani korunu dysko a ze platej jenom to co je na tachometru. prej sou to vetsinou debilove, takze i kdyz si ho objednaj pres aplikaci, vetsinou neznaj podminky, tak navoli na tachaci vyssi tarif jako kdyby bral cloveka z ulice a oni sou spokojeni.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    VN . . I
    T . RO+
    BLOCK
    LAC
    LAC --- ---
    Je to nějaký hipster z Prahy 6 ?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Aha, takže realita, kdy potkám slečnu s ofinkou, drdůlkem a v oversized kabátu / mladíka-dřevorubce v pokročilém stádiu anorexie, která/který bude mít na krku flexaretu a v ruce iphone, je v podstatě tady
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: polaroid sem nemel, ja byl stastny majitel flexarety a sovetskeho aparatu sokol :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VYHULENY_UFO: polaroid po osmi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: to je jedna vec, druha vec je, ze v pripade klasickeho fotaku na kinofilm, ten kinofilm dojde zhruba po 30okenkach. je to asi dva roky, to uz hipsteri existovali, kdy sem byl svedkem, ze takova hipsterka po vyfoceni filmu tlacila na posouvaci packu tak dlouho, dokud ji neohla a nepretrhla film. docela sem se bavil, kdyz v podstate lidsky produkt digitalniho veku zjisti, ze kinofilm je konecny... :D
    MHO
    MHO --- ---
    NAGASAWA: zatím má na instagramu fotky toho polaroid foťáku dělané iphonem. Budu sledovat.
    MHO
    MHO --- ---
    OMNIHASH: vidím prostor pro báječnou iphone aplikaci!
    Cvakneš obrázek, ono to udělá legrační zvuky, použije polaroid filtry a vytáhne ti pár dolarů z karty.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MHO: a to si potom ty polaroid fotky foti iphonem a dava je na instagram?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MHO: Tak jako doplnek mohl koupit nefcni fotak. Treba to i tak udelal a vymlouva se, ze nema co fotit.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MHO: to totiž není žádná prdel, když ti dojde, že jedno cvaknutí závěrkou vyjde na sedm pětek.
    MHO
    MHO --- ---
    Dnes mi v poště přistálo toto od našeho předního firemního hipstera.

    -------
    Čau,

    má někdo zkušenosti s klasickýma Polaroidama? Jeden jsem si pořídil (SX-70) a zajímaly by mě tipy a triky.
    ------

    Zjistil, jsem že si jej pořídil aby měl autentické fotografie a ty 'color perfect' co dělá iphone. Nicméně zatím nenašel nic co by stálo za focení a moc to nefunguje. Od mošení bratru půlkilové cihličky ale neupustil :-)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    L00K: ja jsem videla fotky na Instagramu a vystihl si to naprosto dokonale. Bylo to desivy, normalne klaustrofobii nemam, ale tady ...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jj, ten ruskej hobit je to, co jsou hipsteri vizualne a vi, kde se da ulovit to gluten-free taco:))))
    FOO
    FOO --- ---
    OVERFLOATER: to neni hipstr. hipstr by v jeho situaci scípnul po třech hodinách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam