• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOPIK: cekal bych mistnost pro treti pohlavi
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PALEONTOLOG: Buď maj dva hajzlíky a jedno umyvadlo na chodbě v podniku pro 250 lidí nebo tam sedí ukrajinka, co utírá celou noc za dýško lesklý povrchy.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUATO: inovátorský, redefinující
    KUATO
    KUATO --- ---
    SEDELAVLOKALE: pockej, nechci vypadat jako moula, ale neda mi, abych se nezeptal.. jaky je koncept zachodu v hipsterskem podniku :o)?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    SALVATOR: i tak bych se asi bála zajít, abych se hned při objednání neznemožnila :/ (teď se mi vybavilo, jak jsem jednou v hipsterském podniku hledala záchody...nějak jsem prostě nepochopila koncept a obsluha mi musela fakt hodně poradit...to pohrdání v jejich tvářích mě občas stále pronásleduje)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEDELAVLOKALE: To je, že když si přijdeš objednat pumpkin gingerbread spice moccalattefrappucappucino, tak tě pošlou do prdele velice slušně, neřeknou ti "píčo" a nehoděj po tobě vacuum pot.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    SEDELAVLOKALE: ne kecám, nechci na to klikat, abych se zase nemusela rozčilovat ... ještě pořád trochu jedu tu šílenou výzvu, kde máš být každý den šťastný, pracovitý, nechodit do mekáče a nečučet na televizi.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MIKLO: co znamená "user friendly pití kávy"? Nechce se mi na to klikat, abych jim nezvedla návštěvnost :D
    FOO
    FOO --- ---
    MIKLO: přitom sou to klasický naprosto treagický retardi, který výraz "dvaceti" píšou jako "20ti". Znapalmovat.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    MIKLO: "To vše, doplněno o eseciální oleje a vitamin E, dělá z Tinctu perfektní přípravek do kruté zimy a nevlídného počasí šedých velkoměst." ...krutá pražská zima, to je opravdové utrpení. Jak to asi dřív řešili Vikingové, taky s sebou na plavby po nelítostnám severu vozili speciální olejíčky?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    tyhle lidi od logru, nejotravnejsi bizar.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MIKLO: Tvl už z tý první věty mi vaří krev. "Od požitkářů přes barmany a baristy po obyčejné motoristy vytváříme spot, kde společně ochutnáváme a experimentujeme s různými blendy kofeinového paliva a jejich přípravou. Máme rádi kávu a čaj, jejich vůni i chuť , svět kolem nich je pro nás muzeem zažitých konceptů, které se snažíme vylepšit nebo objevit nové."
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Tohle je ale ovšem hodně někde https://www.funlab.cz/
    Martin a Johnny ti třeba prodají kus dřeva na oslazení vody, které si pak můžeš strčit do svých SNEAKERS. A ty popisky tam, to je fakt esence čuráctví - "Sofee je evolucí přinášející sofistikované, user friendly pití kávy." "Makáme v naší laboratoři nebo také nasazujeme sneakers a běháme po akcích."
    "This coffee is 100% InstagramAble."

    Ambiente v zádech a sídlí na Letný samozřejmě. OMG.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: ne, ale kdyz zeres polivku, muzou ti zustavat nudle ve vousech... a pak je tu jeste jeden pripad, kdyz moc pijes a pak zvracis....
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MHO: To resim kadernictvim v zapadlych bocnich ulicich PRahy za 150kc vcetne vousu.
    FOO: Ti daj pres to pivni tacek.
    MHO
    MHO --- ---
    KUTNY: asi 10 let jsem se strihal sam strojkem na 9mm. Ted jsem si nechal behem delsiho pobytu na horach narust vic vlasy. A rikam si "hmm, tak co kdybych zkusil si to nechat takhle delsi?"

    Inu vyrazil jsem v poledne do okoli prace, abych našel někoho, kdo mi to trochu zastřihne. Bez stylingu, bez whisky, bez keců.

    Našel jsem akorát dva "barbery", který stáli nekřesťanský peníze a vůbec se mi tam nechtělo. Tak jsem se s nepořízenou vrátil a teprve večer jsem našel normální holičství v nějakém obchoďáku.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ALONSY: že jo :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DOKKTOR: To byl hodně divnej barber shop, jestli tam dělala "paní" :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    treba jeden kamos chodi do nejakyho takovyho hipster podniku, dokonce mu tam u strihani hrajou na piano, ale teda jako ostrihanej je dobre... (ale jako v postate se striha uplne jednoduse, nicmene musim uznat, ze kvalitativne je to uplne jinde nez u me, kterej chodi ke kadernicim na malym meste) a i kdyz muj pozadavek je v zasade vzdycky stejnej, pokazdy jsem ostrihanej trosku jinak. za kvalitu sluzeb bych mnohdy hipstery nezatracoval, rekl bych, ze obecne je vyrazne vyssi nez beznej ceskej ojebavacskej standard
    FOO
    FOO --- ---
    DOKKTOR: hele a nepadaj do toho panáka ty fousy? nebo je to v nějaký baňce a pije se to brčkem?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    DOKKTOR: Aha. Ja s tim nekdy problem nemel, tak se ptam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam