• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    OMNIHASH: asi mas pravdu

    SITH: prislo mi to tam z hlediska hluku srovnatelny s jinymi prostory typu openspace ( coz tedy neni zadna vyhra )
    JONY
    JONY --- ---
    JAYME: o tom se kdysi uvažovalo ve spodním patře Chapeau, ale nakonec to zamitli :-)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    JAYME
    JAYME --- ---
    ten termín "přiznaná vzduchotechnika" mě fascinuje, snad se nedočkáme i skleněné kanalizace a přiznaných hoven :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    COLBEN: to není hipsta, ale holobyt. Vypadá to dost podobně, akorát je to funkční a nelepilo se to na už dodělanej kancl vteřinovkou. A taky maj přiznaný OSB desky jenom na podlaze a nemaj z toho vyrobenej žádnej cool nábytek typu stropní houpačka.
    SITH
    SITH --- ---
    COLBEN: tam musí být super akustika
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: btw. melo to pet takovychto pater, zadna garazovka, celkem jsem cumel
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    dneska jsem byl v jedny it firme a jejich prostory mi prisly trosku jako hipster stajl, na strope vlnitej plech, priznana vzduchotechnika a ocelovy nosniky, podlaha osb desk ... asi kvuli tomu celkem usetrili a kupodivu to bylo fakt prijemny prostredi

    IMG_0106f1578.jpg
    IMG_0107ff97f.jpg
    IMG_010972015.jpg
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CROME: zalezi na modelu

    Jalovec obecný – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Jalovec_obecn%C3%BD#Jedovatost
    Jalovec obecný je podle některých informací mírně jedovatý[15][16], žádné vážnější otravy však nejsou známy: Používá se i v potravinářství.

    Jalovec chvojka klášterská je jedovatý a může způsobit těžké a chronické poruchy, ale obě rostliny se velmi liší vzhledem a lze je těžko zaměnit.
    CROME
    CROME --- ---
    NYKRUK: neni nahodou Jalovec jedovatej? dobrou chut
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ZUZKAOU: prej udržitelnost a na stole leží větev z jalovce, která rostla minimálně 10 let:)))
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ZUZKAOU: ty vlozky na 14.2. jsou imho celkem cool :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CROME: servírovací polínko na placky je ještě dobrý ...

    We Want Plates (@WeWantPlates) | Twitter
    https://twitter.com/WeWantPlates

    CROME
    CROME --- ---
    ZUZKAOU: tyvole coze, tem lidem uz vazne jebe
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    VYHULENY_UFO: "prominte, asi jsem nepochopil ten koncept, zato teď k tomu máte příběh"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEDELAVLOKALE: lol, nachcal bych jim do knihovny, cesta na hajzl ma byt rychla a bez prekazek.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: Priznavam. Mam jiste nedostatky.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KUTNY: nejsem sice z prahy, ale o letne to vi i kazdej vychodni ukrajinec, krom tebe teda :D. a z letne se tahle rakovina rozrusta do dalsich ctvrti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam