• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BANANZLUTY: nepletes si to spis s folkem?:)
    FOO
    FOO --- ---
    BANANZLUTY: chápu.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    FOO: No jo, to je pravda, ale kdykoliv ještě dneska nějaký potkám, tak většinou ve vlaku pějou úděsný písně tohohle žánru...
    FOO
    FOO --- ---
    ONITSUKATIGER: navíc se pokouší redefinovat epilepsii.
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: nevím, jestli mu to chci udělat :)
    Vlče
    http://www.vkbrasnarstvi.cz/vlce.php
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FOO: tak rozjed se svým lokalnim brašnářem byznys:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MIKEFINDER: Trochu? Plnovous, velký brýle, 35 000 fotek...to je pro mě Hipster 3000
    FOO
    FOO --- ---
    BANANZLUTY: country není podmínkou trampingu, ten ostatně vznikl o dost dříve, než nějaký kántry bylo :)

    každopádně abych stylově přešel od trampingu k tématu: koupil jsem si v lokálním brašnářství tornu "Vlče" asi za 600, a řeknu vám, že přidělat na to patřičně designovou cedulku, dal by se s tim la Letný votevřít concept store a střílet to po třech litrech.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    ONITSUKATIGER: To vypadá na mého spolužáka ze základky, viděl jsem ho naposledy před x lety na Mezi plotech. Býval to takový tichý, klidný klučina, žádný pozér. Ale trochu hipstersky vypadá.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    FOO: Country?
    FOO
    FOO --- ---
    DOKKTOR: co máš proti trampingu?!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Z fb stránky Humans of Prague....

    „Poslední dobou hodně fotím. Přemýšlím o tom, že mám za minulý rok 35 000 fotek a že bych z nich rád vybral ty dobré. Ale těch bude možná tak deset. Deset fotek z pětatřiceti tisíc, za které bych se postavil. Byl bych rád, aby jich bylo víc, ale já jsem byl vždy hodně sebekritický. V jakékoliv tvorbě, ve všem, co se nedá popsat číslem. V děství jsem vždy něco nakreslil nebo vyrobil, máma mi říkala ‚Péťo, vždyť je to hezký!‘, ale mně se to prostě nelíbilo. Dnes pracuji různě u divadla a po festivalech, neživím se obrazem, ale tvorba je pro mě strašně důležitá, hluboká věc. A pak je tu ještě jedna věc, která s tím souvisí – před deseti lety mi diagnostikovali epilepsii. A zjistil jsem, že nedostatek sebedůvěry je jedna z věcí, která mi způsobuje záchvaty. Protože já nemám epilepsii v mozku, ale mívám záchvaty, které jsou způsobené extrémní přecitlivělostí. Je to, jako bys měl angínu, ale přitom neměl horečku a nebolelo by tě v krku. A stejně byl ležel doma a byl úplně vyřízený. Když by se pět mých dobrých kamarádů rozešlo se svýma holkama a řekli by mi to v jeden den, tak mně to bude fakt hodně líto. A je možné, že večer dostanu záchvat.“

    „První tři měsíce po té diagnóze jsem se srovnával hlavně s tím, že můžu každou vteřinu umřít. Jednou jsem v té době stál na Černém mostě, čekal na nástupišti metra. Projížděl kolem mě první vagón a já najednou dostal záchvat. Spadl jsem dopředu a hlavou do toho vagónu narazil. Do nemocnice mě dovezli téměř mrtvého. Byl jsem z toho potom opravdu špatný. Následující měsíc jsem v zrcadle viděl strup, co jsem měl na čele. Připomínal mi, co se stalo. A co se může stát kdykoliv znovu. Po čase jsem si řekl, že to tak prostě musím vzít. Protože jinak bych mohl přemýšlet, že každý další krok můžu být můj poslední. A chcípnul bych v úzkosti a v depresi. Zešílel bych. Místo toho jsem začal hodně malovat a chodit na desetihodinové procházky s foťákem. A to fakt pomohlo. Pomohlo chodit, pomohlo vidět, vnímat, přemýšlet o jiných věcech. Pomalu a jistě se od té doby stavím na nohy. Věřím si dnes mnohem víc, než před deseti lety. Často si vzpomenu na to, co mi vždy říká máma: ‚Zkus si víc věřit!‘ V první třídě na základce jsem pro ni udělal linoryt, můj autoportrét. Máma ho má dodnes doma, hned vedle vstupních dveří. Vidím to pokaždé, když za ní jdu a pokaždé si říkám: ‚Ježišmarja!‘ Ale na druhou stranu jsem rád, že to tam je. Protože skrze to vidím, jak se posouvám. Nedávno jsem se na to zadíval a řekl si, že na to, že mi tehdy bylo sedm, je to vlastně dobré. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale z toho jsem měl radost. Protože minulý rok bych si to ještě neřekl.“


    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    VYHULENY_UFO: moderní městský život už 150 let generuje jenom smutné trendy. deal with it
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Kytičky pro moderní lidičky, s nezbytnou kvalitní elektroinstalací za výlohou, nově v Pasáži U Nováků..

    FLOZ
    http://floz.cz/

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GHOSTDOGG:
    „Je to vidět po celé Praze, třeba i na Smíchově. Začínají se tam objevovat tetovací salony, barber shopy, prostě projevy moderního městského života. Ty jsou samy o sobě blahodárné, ale hrozí, že se objeví velký kapitál, který se to bude snažit vytěžit,“ říká Lehečka.

    fakt nevim, jesti je barbershop nebo tetovaci studio provej moderniho mesteskeho zivota. ja by to spis videl na smutnej trend, kterej doufam zase brzo skonci, jako jiny trendy.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    KEPASO: Zase ušetřej za topení.
    FOO
    FOO --- ---
    PEPENKA: počítám, že tohle muselo oslovit davy, zejména na venkově!
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    TALPENNY: Pribeh s dusi? Duse s pribehem?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    PEPENKA:
    Ta je jasná,překvapuje mě že to kolo má přehazovačku.
    Aneb půjčka co má duši.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam