• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JONY
    JONY --- ---
    CROME: a vidím kvalitní diskusní argumentace included. No nic čau.
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: to je na Jonyho ten tady zacal mlatit penisem kvalitniho severskeho jazzu, ja se spokojim s gymnazijnim noisem, uz jen pro to, ze je tam vic zivota a autenticity nez ve vyprazdneny schrance zbytecnyho hipsta-jazzu
    NOIK
    NOIK --- ---
    PALEONTOLOG: také myslím že není, to tady vyžaduje Chrome - kterej nechcípá nudou jenom u milionkrát převařenýho gympláckýho noisu:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOIK: ono je nutný sledovat někoho progresivního ? mě v lucerně potěšili tchendos, vč. hostů, akorát jsem tam taky nebyl.
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: z tuzemsky sceny abych nechcip nudou krom Dr. Kralika asi nikoho...
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: mě to zajímá - co považuješ ty za progresivní a tisíckrát nepřevařený - a úplně ideálně z tuzemské scény:)
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: koho to zajima?
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: a jaký koncert v poslední době zaujal tebe?
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: no pokud te jako odbornika, v roce 2017 fascinuje statisickrat spatne vylouhovana kopie music concrete,tak opravdu dalsi diskuze je marna :)
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    JONY: You're Not Yelping.
    NOIK
    NOIK --- ---
    netrpělivě čekám jak se k tomuto tématu vyjádří všeználek FOO!
    JONY
    JONY --- ---
    no vidím, že je to tady samý hudební odborník, čímž bych tuhle kulturní hudební vložku za sebe asi ukončil
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: whatever, to co predvadi v tomhle cirkuse je cira zoufalost, anglican be rekl "up in yer arse attitude".
    Smutna hra na osklivost :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JONY: to ať si ale klidně hraje :D
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    JONY: Tak to jich lituju,
    Itamar Borochov - Jaffa Tune [JAZZ TODAY! Vol. 2]
    https://www.youtube.com/watch?v=XV-F9AKf9bg
    JONY
    JONY --- ---
    CROME: nouze to rozhodně není, Vojta třeba normálně spolupracuje a hraje s tím, co bych v klidu nazval současná absolutní skandinávská jazzová špička
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: Na to mas jiste pravo Ceskej rybnicek je dost zasmradlou stojatou vodou.Ale vydavat nouzi za ctnost tomu moc nepomaha teda...
    JONY
    JONY --- ---
    btw oba jsou docela aktivní na nyxu :)
    JONY
    JONY --- ---
    CROME: když pominu dost debilně postavenou otázku, tak ano, to co dělá Vojta s Martinem beru jako zajímavé a baví mne to. A nadto bych ještě doplnil, že Vojtovy projekty ve ketrých figuruje považuji za to nejzajímavější co se v tuzemském jazzu děje.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KUTNY: vypada to tak. tam jde o jezdeni na kole opravdu az na poslednim miste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam