• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    L00K: vystavni kousek!
    SKRU
    SKRU --- ---
    L00K: imho tam byl potencial na urcity ancient napis nad hlavou? Prvni Ceska Tovarna Na Fousosikanu..nebo tak neco?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    L00K: V cem je ten pan tak kvalitni, tedy krome vousu?
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    OVERFLOATER, OVERFLOATER: Tohle jsou věci, který se daj posoudit akorát naživo, protože pro tenhle účel jsou vymyšlený a provozovaný, neni to CD. V podstatě tvrdíš, že malíř kreslí sračky, protože jsi viděl pár obrázků na jůtůbu v rozlišení 640x480.
    MATT
    MATT --- ---

    Fotogalerie: Vztahy s přáteli, rodinou, partnerem jsou pro spokojený a zdravý život více než...
    https://xman.idnes.cz/foto.aspx?r=xman-styl&foto1=FRO6abc9b_profimedia_0304366935.jpg
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KEPASO: ten typek na baru je ten, co sedel v tom Bullerbynu! Takze vse do sebe zapada.
    KYO
    KYO --- ---
    Je libo melirek?

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOPIK: jj, ja ho taky parkrat videl, jezdival v 90's na litomericky koren. (imho stale fungujici festival, letos 22.rocnik)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VYHULENY_UFO: U Váši jsem si taky myslel, co to je za fantsmagorie, ale byl jsem na vystoupení a musím uznat, že dokáže celou dobu publikum zaujmout a nuda to není..
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    SADAKO: no jako a to sem Hipster kdyz se mi to libi?.D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    este dlouho se tu budou někteří vyznavat z omezeneho vkusu nebo uz to tu neni o hipstrech?
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak tohle je taky hodne slusny.. Asi si pujdu pustit Evu a Vaska, at mam trochu rovnovahu k tomu umeni :))
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    NOIK: ja verim, ze na to piano ve skutecnosti umi velmi dobre :) Jen proste nechapu, ze dela takovou muziku. A nechapu to ani jako muzikant, kterej sice neni zadnej virtuoz, ale vzdycky jsem se snazil delat veci, ktery nejsou nudny a jsou necim zajimavy a dynamicky. Taky jsem vetsinou poslouchal slozitejsi hudbu na kompozici, protoze me jednoduchy veci nebavi.. ale tohle je proste pro me strasnej bizar...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OVERFLOATER: no, kolegove tady na me rvou, abych kurva tu sracku vypnul, tak jim vyhovim, ale kdysi davno, v 90's delal jisty typek z brna jmenem Petr Vasa (ted nevim jestli sam a nebo s kapelou Ty sycaci) neco, co si pojmenoval jako fyzicke basnictvi.

    petr váša jako fyzický básník 1999
    https://www.youtube.com/watch?v=zYGwUqzXG30
    NOIK
    NOIK --- ---
    OVERFLOATER: hele Vojta Procházka je podle mě jeden z nejlepších klavíristů u nás a do těhle poloh se dostal nějakým procesem kterej několik let trochu sleduju a asi proto jsem k tomu vstřícnější - kromě toho, že se mi to naprosto zcela obyčejně prostě líbí ...ono taky něco jinýho je to slyšet naživo než si pouštět nějakou sračkovou nahrávku z youtubu ...to abys neměl pocit že jsem tě odbyl:)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    JONY:
    NOIK:

    btw mam tu pro vas neco, co by se vam mohlo libit, ale nejspis uz to mate davno ve svym top 10 :)

    VOICE PIECE FOR SOPRANO & WISH TREE at MoMA, Summer 2010 by yoko ono
    https://www.youtube.com/watch?v=7GMHl7bmlzw


    ted me napada, ze by se k Prochazkovo projektu hodila jako vokalistka. Fakt by to k tomu sedlo :)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    NOIK: ok, diky. to mi staci :))
    NOIK
    NOIK --- ---
    OVERFLOATER: je to masterpiece od začátku do konce a mám tam i oblíbené pasáže:)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Vůbec nevnímáš ten koncept, celkovej rámec a příběh za tím..
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    NOIK: tak mi prosim vysvetli, v cem je tohle umeni, vole :) https://www.youtube.com/watch?v=BI63dtoHEMw

    Rad se poucim. Mas z te nahravky treba nejakou oblibenou pasaz? Nebo to je materpiece od zacatku do konce? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam