• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZU: tak to snad víme, že ten nebožák akorát blbě vobšleh něco, co už před nim někdo udělal nestovnatelně líp, ne? Dyk je to hipstr, takže jakákoli nová myšlenka je předem vyloučena.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    FOO: nalit mi vino do zapraseny sklenice byl pro par home made sommelieru zasadni problem. protoze ty vole tohle se s vinem prece nedela!
    FOO
    FOO --- ---
    NE7RA: to úplně nevim. Čtvrtlitrákem lógru si z hipsterkafe uděláš legraci, popíjením zmršenýho vína trestáš maximálně sebe :)

    Jinak já si, když musím vlejzt do nějakýho hipstrkafe, objednávám zásadně piccolo.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    FOO: uplne stejne jako dozadovat se ctvrtlitraku logru v genericke hipsto kaffeterii
    FOO
    FOO --- ---
    NE7RA: no pokud tě baví někoho dráždit tím, že tzi něco plave ve víně... :)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    NE7RA: tomu muzes jeste vino provzdusnit pomoci ponorneho mixeru :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    k poskadleni znalce vin je myslim zavarovacka super :) ale na to lip fungovala takova ta dvojka s velbloudem od horcice. Nevyplachnuta :)
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: to se za nás dělalo taky, ale byla to prevence proti nevyžádanejm deklům, jestli mi rozumíš... :)
    MATT
    MATT --- ---
    SHIN: jj, v crossu takhle chvili (mozna dodnes?) davali k pivu vicko..
    SHIN
    SHIN --- ---
    K tomu pití v tech zavařovačkách ... v některejch zemích je v restauracich jinak daněný pití (především alkor), který je take away a jinak to který konzumujes přímo v restauraci. Švagrová takhle posílala fotku slušnýho koktejlu v 0,3 zavařovačce.
    Vtipný bylo, ze švagrová dělá u správce daně a fotka byla z Kypru, kde byla na školení krz daňový úniky.
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZU: "Chtěl jsem otevřít diskusi, vysvětluje umělec"
    FOO
    FOO --- ---
    TYRKYS2: to mám doma, dítě to dostalo ke dvěma vitacitům nebo tak nějak.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    VYHULENY_UFO: jj, pyzamo je jednou z hlavnich inspiraci jeho prace. na jakykoliv trendy mam ja osobne velmi spatnej odhad, ale hadam a doufam, ze mezi zasadneji nenarusenymi lidmi toto fakt do mody nikdy neprijde
    JAYME
    JAYME --- ---
    hele rika se tomuhle po vzoru priznane klimatizace priznane ponozky?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COLBEN: talentovanej co? vzdyt ten clovek je oblecenej v pyzamu.

    jako ja jeste vylezu ven v teplakach, preci jen sem puvodem malomestak ze skoro vesnice, ale v pyzamu vyjit ven, to si netroufli ani odvazni sousede duchodci, kteri normalne chodili na nakup v trenkach a bilym tilku.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    VYHULENY_UFO: je to zase outfit od daniel w. fletcher :) je to fakt hodne talentovany navrhar
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    VYHULENY_UFO: to = kurva
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COLBEN: co to kurva....?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam