• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MATT
    MATT --- ---
    Nejsi superhrdina? Nezoufej! Všechno, co potřebuješ, si můžeš půjčit v naší Knihovně věcí, první v České republice! www.goethe.de/knihovnaveci
    #knihovnaveci #pujcsito #SharedCities #SCCM2020

    Knihovna věcí
    https://www.youtube.com/watch?v=nMa_N59dz5I
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FOO: protoze to je svym zpusobem to same cim se prezentuji oni :-)
    Samozrejme muzes delat co chces, ja jsem jen toho nazoru ze to je (stejne jako jejich attitude) detinsky. Zvlast ve velkejch mestech najdes urcity nemaly procento opravdovejch exotu, that's life, nikdo te nenuti brat je vazne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: zalezi na tom jestli sou to dementi nasi a nebo migranti.
    FOO
    FOO --- ---
    BLOWUP: a proč by člověk jako neměl vyhejtovat partu dementů, na který musí bohužel koukat, jen co vyleze na ulici?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KAIAFOX: nosit kostkatou kosili neni jako nosit kostkatou kosili!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADAMIRA: Ja hlavne nechapu smysl proc by proti hipsterstvi (nebo cemukoli jinymu) melo byt bojovano. Hloupost neni trestna, ti prihloupejsi jedinci odjakziva meli potrebu nasledovat nejaky trend ktery jim zaruci jak odliseni, tak naopak stadni prislusnost s nejakou skupinou. Vetsina z toho casem vyroste, nekteri ne. So what.

    A jinak: nejlepe proti hipsterum bojuji hipsteri samotni. Nejprve osidli nejake levne mestske ctvrti kam by "slusny clovek nepachl" a pote co jim zmeni nalepku na "trendy" je odtamtud vyzenou vysoke najmy a gentrifikace.
    FOO
    FOO --- ---
    KAIAFOX: no nevim, esli kotlíkáři a už vůbec nevim, esli to nějak souvisí s jejich rodičema a Slapama. Podle mě to, jako všechno, viděli někde, kde je hipsterství o dva roky dále.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ADAMIRA: Starýho psa atd. :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEEFHA: bojovat porti hipsterismu obstarožním "já bych jim ukázal" normalizačních trempů?

    ale notak... :/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MUTHA: Já bych je poslal na chvíli makat k nám na Vysočinu. Ono by je to dřevo přešlo...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MUTHA: Z hipsterů se postupně stávají takzvaní kotlíkáři, asi jimi byli i jejich rodiče a jim to prostě chybí a zároveň je jim trapný jezdit, jako jejich rodiče, na chatku na Slapy, tak si to tahaj do města, kde je to víc cool, maj publikum a onálepkujou si to náležitýma důležitýma žvástama...
    FOO
    FOO --- ---
    a takhle vypadala Náplavka v krásných dobách:
    Monika Načeva - Udržuj svou ledničku plnou
    http://www.youtube.com/watch?v=aZjV1LWaZ50
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: no vcera v cca 19:40 jsem ho prave pochopil:))
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: nerozumíš konceptu vole!
    SKRU
    SKRU --- ---
    tojo, za ten rok, co to registruju, sem to videl otevreny dvakrat, nekdy loni a zrovna vcera, to je dada dost:))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PLOMBDENTIST: majitel dadaische kabinet je švýcar a k dada má fakt blízko ;-)
    FOO
    FOO --- ---
    PLOMBDENTIST: hele to je klasika, každá parta takovejchdle zmrdů má svuj žargon, aby vypadala zajímavějc.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MUTHA: to pouzivani nemeckych slov jako kunst, klein plein, dadaische kabinet atd. to ma byt odkaz na berlin, jakoze meccu hipsteru?
    FOO
    FOO --- ---
    z kanclu
    Kolegyně k 18leté stážistce, ktrá je tu druhej den: "Ty chceš jít na AVU? Aby z tebe byl další kripl z Vnitrobloku?"

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam