• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    MOUNTBATTEN: co mi přijde na celém současném hipsterství nejtragičtější, tak je ta snaha působit jako nějaká alternativní "subkultura" (uvozovky záměrně), přičemž pod tímto huj obalem je fuj yuppies obsah :)
    FOO
    FOO --- ---
    MOUNTBATTEN: na to je to příliš u centra. Já tipuju předraženou čtvrť primárně s kanclama a bytama single korpomrdek
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    to ne, vznikne z toho nudná upravená čtvrť pro rodiny s dětma!
    Viz ten ideal Berlin a Kreuzberg-F*hain, nastěhovali se tam jako pařící hipstři a teď se jim roděj dětičky a prosazujou si směrnice, aby bary zavíraly v jedenáct:)))
    KEL
    KEL --- ---
    FOO: nebude, se s tim smiř. Přijde adorace jiné idiocie.
    FOO
    FOO --- ---
    MATEEJ: povodně to začly, dřevorubci dokončili.

    No snad tahle adorace idiocie nebude na věky a za pár let z toho bude snesitelná čtvrť.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    FOO: Genia loci z Karlína vypláchly povodně v roce 2002, s nima odešli cikáni a přišly kancly velkejch firem.
    FOO
    FOO --- ---
    FOO: Genius loci mizí, jakmile z této zóny vyjedete zase ven.

    //hovořit v souvislosti s tou příšernou prefabrikovanou hipstrsračkou o geniu loci, to může fakt jen dement. Genius loci Karlína je právě to, co ty fousatý kripli dokonale zabili.
    FOO
    FOO --- ---
    Spojte dohromady ostravskou Stodolní, berlínský Kreuzberg a londýnské City. A jste v Karlíně. Pojďte se projít společně s magazínem Karlín, který vychází ve středu jako příloha Hospodářských novin, po zdejších hospodách, bistrech a kavárnách.

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    L00K:
    :D
    Já jsem je teda viděl sjíždět se naprosto čimkoliv co bylo po ruce,
    když zrovna nebylo na chlast.
    Pokud to tedy ovšem nebyli výlitkové co si hráli na ty jediný pravý a jeden takovejhle případ momentálně snad dokonce kandidoval za Dělnickou stranu nebo jak se to jmenuje.
    Už asi neni ten pankáč no.

    To se teda samozřejmě týká devadesátek,
    v dnešní pohnutý době nezanedbatelná část scény degradovala v kretény ve značkovejch hadrech co k umně a odborně vystajlovanýmu číru vyznávají zdravý životní styl,
    pracujou v bekofisu,
    jezdí na vidlácký festy poslouchat žvejkačkový punky co pějí o vztazích mezi chlapci a dívkami a na náplavce se zdraví s fousmenama.
    Jak na vesnici nevim,
    je možný že nádražní punx jsou odolnější poddruh.

    VYHULENY_UFO:
    Pila na hlavě mě přestala bavit tak asi před dvaceti lety,
    každopádně makat je co tak pozoruju některý ultratrue figury IMO povolený.
    Když je to teda občas,
    dělnická profese,
    máš dluhy,
    k tomu trvalý bydliště přihlášený v putyce a ideálně jseš k tomu ještě v podmínce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    L00K: tak to nebyli pankaci, kdyz makali, ale jenom si na ne hrali. :D
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: samozrejme, videl nekdy nekdo punkace makat? mozna leda tak na tripu...
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    POOWL:
    Ten je jasnej,
    takovej ten normalcore co by byl rád i ultrafousmen ale je neochotnej to rozseknout :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    INK_FLO: počkej - to není žádný punk, to je normální mafiánský systém, žejo.

    Ale velkej Oves holt dělá weby, kurzy a konzultuje.
    SKRU
    SKRU --- ---
    KEL: druhej z leva.."..takle bych to s pomadou chtel umet!"
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ZUZKAOU: punkové podnikání je imho jen prodej drog, zbraní a bílého masa
    KEL
    KEL --- ---
    ZUZKAOU: to preci nikdo nerozporuje. Jen byla by chyba se milne domnivat, ze ten spisovatel existuje – ja jsem treba trosku doufal, že existuje. Obcas se v reklame/v zahlavi webu objevi i realny pribeh nebo ambasador.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEL: šmarjá dyť je to reklama.

    Jinak všechny ty lékařky a rodiny v reklamách jsou taky jen herci nebo modely, víte?
    KEL
    KEL --- ---
    MDFK: no asi jo, ale ten spisovatel neexistuje. Jinak ulovek je samozrejme naprosto v poradku :)
    MDFK
    MDFK --- ---
    KEL: Jako čeho? fake Hipstera? Jméno má asi evokovat Václava Havla.
    KEL
    KEL --- ---
    KEL
    KEL --- ---
    FOO: :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam