• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    MIKEFINDER: ty seš asi jeden z těch zpozdilců, co se domnívaj, že design by neměl být v rozporu s funkcí, co? Fskutečnosti musí design nad funkcí drtivě zvítězit!
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    MIKEFINDER: Tam se to musi krasne nosit s tema mezerama, fakt prakticky a skoro zadarmo :)
    MATT
    MATT --- ---
    The New York Times turistům doporučuje Veverkova street v Holešovicích - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...-veverkova-street-fgh-/praha-zpravy.aspx?c=A170314_2312178_praha-zpravy_rsr
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    INK_FLO: Mě zase zaujal "Servírovací tác v bedýnkovém designu"
    Dřevěný bedýnkový SERVÍROVACÍ TÁC - dřevěné bedýnky
    https://www.sambuko.cz/bedynky-prepravky/dreveny-bedynkovy-servirovaci-tac/
    Už vidím, jak v tom neseš nápoje, trochu se ti to rozleje a skrz tác proteče dolu. :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    " Interiér jemně provoní vůni borovicového jehličí :)"
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    no comment

    Dřevěná bedýnka KNIHOVNA 160x130x30cm - dřevěné bedýnky
    https://www.sambuko.cz/nabytek-z-bedynek/drevena-bedynka-knihovna-160x130x30cm/
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: redefinice, neasi? Ale ne, žy by to překvapilo, žejo...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: tatarak ze srdce? co to je za picovinu...? srdce je dobry, ale musi se fakt zpracovat, syrovy ho jedi snad jenom eskymaci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INK_FLO: zaznamenal jsem to až teď: "Dala jsem si tatarák z hovězího srdce, který mi přinesli v telecí morkové kosti. A abych se nenudila, všechno leželo na kopečku sena. Pěkné místo na schůzku."

    a nezdá se mi, že se karlín proměnil v gastroprovoz až po tom, co na r. nábřeží postavili ty moderní budovy a nacpali je hladovejma kravaťákama ?
    CDR
    CDR --- ---
    ENKATT: mají tam dobra vina. A umakartove stoly, ano ,)
    MHO
    MHO --- ---
    INK_FLO:tak to je plne skvostu. To je mysleno vazne?

    .... Ještě nikdy jsem nevedla s prodavačkou tak zasvěcenou debatu o procentuálním množství žita v krajíci chleba....

    N_I
    N_I --- ---
    to vymyslela nejaka hipstr Pr píča dle mě že tam někdo takovej bejt musí...
    v tom stánku by byl dobrej třeba suška nebo nějakej jinej kolega....od kosti...
    KEL
    KEL --- ---
    N_I: až na toho Kobzu je to super, škoda. Takovej Radomil Uhlíř by byl ideální.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    N_I: františek skála je cool odjakživa. spousta budižkničemů se ho ale snaží nemístně kopírovat. takže se tady možná ještě v nějakým spojení objeví.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: prvni co me napadlo, ze nejakej zmrd pokacel trista let stary dub.
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: hmm, škoda, že pařezy hořej jen v Brně...
    N_I
    N_I --- ---
    → Srdečně vás zveme na slavnostní odhalení Prastánku ve čtvrtek 15. června.
    → Víc než šest metrů vysoký objekt vytvořil František Skála z tři sta let starého dubového kmene.
    → Jeho součástí je skutečný stánek, který bude obsluhovat známý pražský kavárník Ondřej Kobza.
    FOO
    FOO --- ---
    TOTAL_MANGEL: no, kvalitní řemeslo na pravé stěně ty fousatý vyloženě nabízí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam