• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    FOO
    FOO --- ---
    MATEEJ: jo, z jeho strany tomu i věřim, z druhý teda fakt nevim :)))
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    FOO: Když to řekneš takhle, tak to zní hrozně ošklivě... ale tak nějak jsem to myslel, jako že z jeho strany tam je přinejmenším intelektuální souznění, spřízněni volbou.
    SYDO
    SYDO --- ---
    SYDO: chtel jsem rici v utery
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: ne, opravdu nemám psychicky na to poslouchat tudle samožeroucí přisírku.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: za co? za to ze si prisel osobne postezovat na to ze na nej vydali nepozitivni recenzi?
    SYDO
    SYDO --- ---
    Byl ted ve stredu na konziku MH ve Futuru a tvaril se dulezite. Celkove mi prislo, ze tam bylo spousta lidi (vousky a bryle), kteri tam prisli jen kvuli tomu, aby o tom pak mohli vypravet (ale na regulerni blackove akci je nikdo uz neuvidi).
    MATT
    MATT --- ---
    FOO: tak to je takovej clickbait, co rek opravdu se dozvis jen, kdyz si ho poslechnes.. jsou s nim dobry i spatny rozhovory a dost casto zalezi, na co se ho vlastne ptaj ;)
    kdytak tady od 17:00, ja ho dam az po obede, ted jedu cilka, prapuvodce vsech hipsteru ;))
    FOO
    FOO --- ---
    MATEEJ: jako že by ta mrdka měla tu drzost rovnat se s Frantou Štormem?!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    S odstupem mi došlo, že to tričko [ N_I @ Ulov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky) ] si asi nebral kvůli ironii, jako spíš kvůli analogii. Jako že uznávanej výtvarník, co vedle toho dělá i nemainstreamovou muziku, ve který je taky úspěšnej a uznávanej...
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: dobrý, je to pořád stejně zbytečnej čurák, aspoň nějaký jistoty na tom světě zbejvaj...
    MATT
    MATT --- ---
    FOO:
    „Mě zajímá to, jakým způsobem děláte hudební žurnalistiku, a bohužel teď jste usvědčeni z toho, že ji děláte špatně,“ přišel do Radia Wave Českého rozhlasu říct rapper Vladimir 518, v reakci na recenzi své nové desky Ultra! Ultra! Recenzi napsal Jiří Špičák, podle rappera jeden z „inkvizitorů“ současného honu na čarodějnice. Při interview šla řeč i o dosavadním vztahu Vladimira s Wavem.
    ;))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja sem nikdy nechapal, co na tom vladimirovi a psh lidi videj, vzdyt je to nuda akorat tak dobra na odpoledne do obchodaku pro podporou prodeje. uplne to vidim, Arkady Pankrac, spousta diskofilu, pardon hiphoperu, pul treti, konec skoly... deti s rodici.
    FOO
    FOO --- ---
    MARIHAI: a co ten Kohák teda mlel?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MATT:
    Víš kdo chce bejt víc metropolitně In než Slováci anebo vidláci?
    Nikdo :D
    CARRYTWO
    CARRYTWO --- ---
    INK_FLO: jop, piko je ta cesta...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    INK_FLO: ten kanal se jmenuje Koule.cz. no prosim...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    měli byste taky přestat, tohle nikam nevede

    Videorozhovor s Vladimirem 518: Díky tomu, že jsem přestal hulit, tak je mi mnohem líp
    https://www.youtube.com/watch?v=GbdyXaO5qHM
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: tvl to se neda, ja teda vydrzel jen prv i otazku na Vladu376 uz jsem nemel i kdyz ten aspon mluvil cesky a v celych vetach. To horsi nez Studio Kromeriz..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MARIHAI: body pro v518
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Mno nejvic me v tomhle ohledu zklamal Stanek. Myslel jsem ze kdyz do vsech veci tak ryje, tak ze i ten rozhovor bude pojatej nejak ironicky, ale marne tam tu ironii hledam.
    https://www.stream.cz/...m-a-ani-me-to-nezajima-jsem-jako-dite-v-cukrarne-a-vybiram-si-co-budu-delat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam